#2015-12-07 09:35:58 

Eldorado

Użytkownik

Witam wszystkich na forum. Jestem tu nowy ale mam bardzo ważne pytanie. Sam wychowuje corke, obiecałem jej ze jak skończy szkole podstawowa to urzadzimy wspolnie jej pokój. No i nastał ten moment. Zuzia ma obsesje na punkcie różu. Chce mieć różowe ściany różowe meble. Czy ktoś zna jakiś sklep z meblami dla dzieci?
#2015-12-07 11:56:51 

Kierunek99

Użytkownik

Hej witaj. No dziewczynki już tak mają że różowy kolor jakoś mocno je pociąga. Moj syn też tak miał, wkoncu doszło do tego że całą szafę miał zawalona niebieskimi ciuchami. Jeżeli będziesz miał problem ze znalezieniem mebli w takim kolorze zawsze możesz kupić farbę i pomalujecie je razem, radocha dla córki będzie niezapomniana.
#2015-12-07 13:24:47 

LubięLatać

Użytkownik

A ja polecam ci sprawdzić ofertę tego sklepu babybest.pl/12-meble-mlodziezowe, mają bogaty wybór więc wydaje mi się że i w różowym kolorze coś znajdziesz :)
#2015-12-07 15:31:22 

Maszynista

Użytkownik

Nie martw się, dzieci mają różne zboczenia więc przygotuj się, że za jakiś czas, będzie chciała zostać piosenkarką, może będzie słuchać ciężkiego rocka, a może będzie odchudzać się na modelkę. Mój syn, w ciągu roku, sam dwa razu obkleił swój pokój różnymi motywami, raz była to piłka nożna, za drugim razem okazało się że jest wielkim fanem tenisa stołowego.
#2015-12-07 15:56:48 

Ważka

Użytkownik

Taki los rodziców :) Wspierać swoje pociechy w dążeniu do celu, nieważne jaki on jest. Może twój syn kiedyś zostanie sławnym tenisistą, skąd wiesz ? :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015