#2018-08-16 17:53:42 

JanKol

Użytkownik

Ahoj, nienawidze strojów wizytowych, ale wiadomo czasem trzeba je załozyc. Wiadomo garnitur jakiś w szafie jest, gorzej z butami, bo mam glownie buty sportowe, jednak kumpel mi powiedzial, ze w sklepie Reebok online mozna kupić tez buty wizytowe, czy to prawda?
#2018-08-16 19:19:11 

zinFan

Użytkownik

Oczywiscie ze są, wejdź tylko na https://ctxsport.com/sklep/reebok/ znajdziesz tam pełen katalog produktow, jakie poleca swoim klientom sklep Reebok online. Zwroc uwage na linię Reebok Royal Classic, są to buty czarne przypominające buty wizytowe. Druga moja propozycja to Reebok Club.
#2018-08-16 21:47:16 

fikuśna

Użytkownik

ja mam troche inny poblem tzn mam male i mam poblem z dobraniem obuwiabo najczesciej jak cos mi się podoba to nie ma mojego rozmiaru i odwrtnie, jak już jest mój rozmir to z koleji zupełnie nie w moim guscie pomozcie mi blagam
#2018-08-16 23:25:00 

controlerka

Użytkownik

widze, ze mamy podobny poblem z doborem butów. Na szczescie ostatnio udalo mi się kupic okazyjnie Adidas ZX Flux opinie o tych butach czytałam w internecie, stad wiedziałam, ze obuwie to występuje w małych rozmiarach 34-35. Moge jeszcze dodac, ze buty są bardzo wygodne i mają ciekawy design. Goraco polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015