#2018-07-16 08:57:59 

Tajka

Użytkownik

Moje nowo nabyte mieszkanie urządziłam w minimalistycznym klimacie, ponieważ w poprzednim miejscu zameldowania za bardzo otoczyłam się rzeczami, dlatego nie znajdowałam wystarczającej ilości przestrzeni dla samej siebie. Do dużych wnętrz znakomicie pasują lampy loftowe, zrobione głównie z metalu oraz elementów szklanych. Tego rodzaju żyrandole są od pewnego czasu niesłychanie modne. Można je znaleźć m.in. w Galerii Wnętrz EVOLUTION HOME. Firma posiada w ofercie również innego rodzaju lampy oraz lustra i obrazy przestrzenne.
#2018-07-16 09:52:58 

fikuśna

Użytkownik

Mnie ciekawią tradycyjne elementy wystroju pomieszczeń, ponieważ są sprawdzone oraz nieprzemijalne. Uwielbiam tradycyjne żarówki dekoracyjne, jakie dodają pomieszczeniom stylu, czego nie powiedziałabym o nowych świetlówkach. Żarówki dekoracyjne doskonale harmonizują ze stojącymi lampami vintage, które da się umieścić zarówno w mieszkaniach, jak i firmach. Lampy vintage pełnią funkcję użytkową oraz dekoracyjną. Cechuje je głównie nieskomplikowana konstrukcja i barwa czerni oraz chromu.
#2018-07-16 12:18:27 

WarKot

Użytkownik

Ja wprowadziłem do mojego mieszkania elementy stylistyki vintage, która komponuje się przede wszystkim z wnętrzami umeblowanymi w stylu secesyjnym. W sieci udało mi się znaleźć eleganckie lampy vintage, które przykuwają wzrok wszystkich krewnych. Zaintrygowały mnie również praktyczne lampy wiszące do salonu, które powstały z lekkich oraz bardzo wytrzymałych surowców, co daje zagwarantowanie długoletniego użytkowania. W sieci można odnaleźć lampy w zróżnicowanych cenach i odcieniach, mniej bądź bardziej zdobione.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015