#2018-01-02 20:09:08 

JanKol

Użytkownik

Chcemy żeby nasza córeczka miała bardzo fajne łóżeczko, wygodne i ciepłe. Duży wpływ ma na to pościel i stąd pytanie do tych którzy już kupowali jaka opcja byłaby najlepsza. Chodzi w miarę możliwości o konkretne namiary na sklepy i produkty. Z góry bardzo z Żoną dziękujemy.
#2018-01-02 20:44:44 

Maszynista

Użytkownik

Macie tego sporo, wybór jest ogromny. Dość tylko przejrzeć internet ale w sklepach takich tradycyjnych również są interesujące modele dla dziewczynek rzecz jasna też. Jak macie jakiś sklep w pobliżu zacznijcie od tego.
#2018-01-02 22:06:40 

shebuya

Użytkownik

Według mnie znacznie więcej ciekawych rozwiązań jest w sklepach online, można naprawdę przebierać w opcjach. Dla swojego synka kupowałam pościel dwuczęściową w sieci i bardzo jestem zadowolona z jakości i ceny.
#2018-01-03 01:00:36 

Tajka

Użytkownik

Sklepy są rozmaite – w jednym taniej, w drugim drożej. Z jakością też bywa różnie, ponieważ można trafić na super wyroby krajowe jak i na tanie z importu. Zawsze trzeba zwracać uwagę na certyfikaty, żądać od sprzedawców.
#2018-01-03 03:15:10 

WarKot

Użytkownik

Wydaje mi się że problem tekstyliów dziecięcych z naprawdę niskiej półki mamy już za sobą. Jakość się bardzo wyrównała bo nikt nie chce ryzykować problemów. Ma to ten plus że rodzice kompletując wyprawkę mogą sporo oszczędzić.
#2018-01-03 04:47:34 

controlerka

Użytkownik

Jestem pewna że w tej ofercie uda się znaleźć coś odpowiedniego: https://wyprawkowy.pl/posciel-2-elementy-100. Modele są bardzo solidnie uszyte, wzornictwo bardzo przyjemne, dużo kolorów. Są te różowe motywy idealne dla córeczki. Odnośnie cen to tak jak widać wypada to bardzo korzystnie. Gdybym miała oceniać relację jakość-cena to raczej ciężko będzie trafić na lepszą pościel dziecięcą.
#2018-01-03 07:17:42 

ZdenekM

Użytkownik

Znam ten sklep, zamawiałem w nim całą wyprawkę dla swoich bliźniaków. Nie da się nic złego powiedzieć w zakresie jakości, dostawa też ekspresowa a jak potrzeba to obsługa odpowiada na pytania.
#2018-01-03 08:07:08 

Ypsilonka

Użytkownik

Dla naszego syna pościel uszyła moja teściowa bo jest krawcową z zawodu. Aczkolwiek te gotowe też są świetne, materiały są z dużą starannością dobierane więc nie ma ryzyka że wyjdą jakieś wypryski na skórze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015