#2017-10-02 22:07:38 

Tajka

Użytkownik

Hej rozglądam się za jakimś dobrym wibratorem. Znajoma mówiła i w necie też dziewczyny piszą że najlepszy jest z cyberskóry bo można mieć podobne doznania jak z mężczyzną. Nie wiem ile w tym prawdy ale chcę mieć takie coś w szufladzie na wszelki wypadek.
#2017-10-02 23:07:47 

Maszynista

Użytkownik

I ja się nie dziwię że kobiety chcą sobie wibratory kupować. Faceci coraz rzadziej potrafią zaspokoić ich potrzeby, poza tym jest sporo singielek i one też mają swoje oczekiwania. Natury się nie da oszukać.
#2017-10-03 01:54:03 

JanKol

Użytkownik

No akurat korzystanie z wibratorów to zbyt naturalne nie jest co nie zmienia faktu że takie akcesoria mogą być bardzo dobrym sposobem by poprawić sytuację w związku. Tam gdzie wkrada się rutyna często są dość ożywcze.
#2017-10-03 04:04:35 

controlerka

Użytkownik

Zgadzam się z takimi opiniami – przecież w akcesoriach powinno chodzić głównie o to by pomagały kochankom. A ich dostępność jest coraz łatwiejsza więc warto po nie sięgać. Znam wiele par które otwarcie mówią że korzystają z gadżetów.
#2017-10-03 06:50:08 

Ypsilonka

Użytkownik

Mi chyba wciąż pruderia siedzi w głowie bo jakoś nie wyobrażam sobie kupować wibratora. Ale ja mam fajnego faceta więc może dlatego na razie nie mam takich pomysłów w głowie ;)
#2017-10-03 09:45:04 

zinFan

Użytkownik

Ze swojej strony mogę zarekomendować ten sklep: https://intymnosc.pl/pl/171-wibratory-realistyczne. Na pewno każda pani coś w nim dla siebie znajdzie, panowie siłą rzeczy też ;) Kupowałem też suplementy jak dotąd ale wibrator realistyczny też tam się dostanie. Spory wybór i to jest ważne. A cyberskóra jako taka to ekstra patent, mam masturbator z niej wykonany i wrażenia są kapitalne.
#2017-10-03 12:36:07 

shebuya

Użytkownik

Czytałem to i owo na temat tego tworzywa. Rzeczywiście wydaje się że to ciekawa opcja dla osób chcących mieć intensywne doznania w czasie masturbacji. No bo jakaś ordynarna guma czy plastik to nie to.
#2017-10-03 12:47:55 

NićAriadny

Użytkownik

Fajnie że jest w Polsce coraz więcej osób podchodzących do kwestii seksu i gadżetów erotycznych z głową. Na pewno wpływa to pozytywnie na wiele związków choć dla samotnych takie produkty też bywają przydatne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015