#2017-03-06 04:24:45 

Batman33

Użytkownik

Witam. Chcemy zorganizować u nas w firmie sporą imprezę dla klientów i pracowników. Jednak mamy pewien kłopot, otóż nie wiemy jak dokładnie zabezpieczyć imprezę pod kątem medycznym itp. może ktoś z was mi poleci jakąś firmę która się zajmuje tego typu sprawami? Będę bardzo wdzeiczny! Pozdrawiam!
#2017-03-06 05:51:30 

Gargamel

Użytkownik

Jak dla mnie doskonałą opcją będzie zgłoszenie się do firmy Centrum Szkoleniowo-Medyczne Life Support bo oni właśnie oferują szkolenia dla firm itp. jak również oferują różnego typu zabezpieczenie medyczne, które również jest ich mocną stroną ;) myślę, że spokojnie zabezpieczą imprezę dla ciebie.
#2017-03-06 06:01:38 

Eldorado

Użytkownik

Dokładnie! Też korzystałem z ich zabezpieczenia medycznego: http://uczymy-ratowac.pl/zabezpieczenie-medyczne/ i jestem bardzo zadowolony. Co prawda obyło się bez żadnych wypadków ale zawsze tzeba być dobrze przygotowanym na różne nieprzyjemne wypadki.
#2017-03-06 07:56:32 

Tajka

Użytkownik

To już wiem do kogo się zglósimy u nas w firmie bo też szukaliśmy firmę co zapewnie zabezpieczenie medyczne
#2017-03-06 09:46:26 

JanKol

Użytkownik

Nie ma żartów z większymi grupami ludźmi.. łątwo zawsze może dojść do jakiegoś incydentu i musi być dobra firma która się zamuje tego typu sprawami, żeby jak coś to opatrzyć poszkodowanych, udzielić pierwszej pomocy itp. takie są wymogi i tak trzeba
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015