#2017-03-02 03:37:00 

Maszynista

Użytkownik

Witam. Wkrótce mój klub sportowy organizuje zawody dla sporej grupy młodziezy i w związku z tym chciałbym przygotowac dla laureatów pierwszych trzech miejsc specjalne wyróżnienia. Myślałem o estetycznych, wykonanych z metalu medalach, które dodatkowo motywowałyby młodzież do wziecia udziału w tych zawodach. O ile papierowy dyplom nie jest zbyt atrakcyjny dla młodych ludzi, o tyle metalowe medale z ciekawą grafiką raczej są. Wiecie może, gdzie można zamówić tego typu produkty w dobrych cenach?
#2017-03-02 04:42:15 

WarKot

Użytkownik

Tez jestem zdania, że młodym ludziom spodobają się solidnie wykonane medale sportowe i będą bardziej zmotywowani, żeby o taki medal zawalczyć. Metalowe medale na zamówienie można znaleźć w ofercie sprawdzonego producenta grawerowanych medali metalowych, pod adresem internetowym https://www.eurograver.com/produkt/medale/. Producent wykonuje dowolną ilość medali na zamówienie z wybraną grafiką, w kolorach złotym, srebrnym i brązowym. Co ważne, ceny medali nie są wygórowane.
#2017-03-02 06:29:56 

Maszynista

Użytkownik

No jestem naprawde zaskoczony tą oferta. nie byłem pewien czy uda mi się znaleźć solidny produkt w dobrej cenie. A jak długo trzeba czekac na realizację zamówienia u tego producenta?
#2017-03-02 08:01:30 

WarKot

Użytkownik

Nie jest to długi czas oczekiwania, jako ze firma wykonuje medale przy pomocy nowej technologii, która eliminuje konieczność czasochłonnego przygotowywania stempli.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015