#2017-01-11 05:37:15 

fikuśna

Użytkownik

Kochani ratujcie mój swiat legł w gruzach, mąż mnie zdradza, wiem to na pewno co teraz robic, jak z tym zyc nie wiem, ala zanim cos postanowie muszę mieć 100 procentowa pewnosc, podeslijcie mi jakieś namiary na detektywa i może przykladowy cennik? Choc cena nie jest az tak istotna zalezy mi na zdobyciu dowodow zdrady.
#2017-01-11 07:13:08 

Gargamel

Użytkownik

o to wdze, ze jestes bardzo zdesperowana, ale po co dowdy, jak taka pewna jestes? A może łudzisz się ze jednak to nieprawda?
#2017-01-11 07:53:50 

JanKol

Użytkownik

No własnie mąz pewnie zapracowany zmeczony a ty od razu myslisz o najgorszym a zreszta jak chcesz to cennik sobie znajdziesz w internecie
#2017-01-11 08:16:44 

controlerka

Użytkownik

Sorry, ale ja w takie bajki nie wierzę, bylam kiedys w podobnej sytuacji poóźne powroty z pracy, delegacje, szeptane rozmowy, dobrze ze jestes zdecydowana i mówisz głosno, iż potrzebny Ci detektyw cena nie gra roli i ok, ale wynajęcie detektywa wcale nie jet drogie, ja w kazdym razie bylam zaskoczona przystepnymi cenami, profesjonalizmem, zybkością dzialania, na http://www.detektywipl.pl/cennik.html jest wszystko dokładnie opisane, jak to się rozlicza itp. na pewno się przyda, musisz byc silna trzymaj się
#2017-01-11 08:36:49 

Batman33

Użytkownik

dorzuce swoje trzy grosze ceny zalezą od złożonosci sprawy więc nie ma co rzuczac konkretnymi kwotami, ja płacilem 35 zł za wykrycie podsluchu w samochodzie, sprawy rozwodowe chyba są troche bardziej skomplikowane, ale taka pomoc może okazac sie bezcenna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015