#2016-11-15 06:09:27 

fikuśna

Użytkownik

Witam, jestem osobą która lubi się dużo uczyć, szkolić się i stawać się coraz lepszą. Niedawno otworzyłam niewielką restaurację i zastanawiam się, co robić każdego dnia, by osiągać coraz większe zyski i być coraz lepszą właścicielką. Myślę, że kluczem do sukcesu jest promocja lokalu, uczęszczanie na róznego rodzaju szkolenia. Prosiłabym o pomoc Was – jeśli znajduje się tu jakaś doświadczona osoba – o jakieś konkretne adresy, strony internetowe, którymi powinnam się zainreresować.
#2016-11-15 07:05:53 

Tajka

Użytkownik

Bardzo dobrze, że masz takie podejście. Myślę, że pisany Ci jest wielki sukces. I życzę Ci tego!
#2016-11-15 10:01:32 

shebuya

Użytkownik

Ja także zainteresowałam się szkoleniami z branży HoReCa już na początku mojej działalności. Ciągłe kształcenie bardzo mi pomogło w samorealizacji, w rozwoju. No i w kształtowaniu umiejętności niezbędnych do prowadzenia restauracji.
#2016-11-15 11:16:18 

NićAriadny

Użytkownik

Z kolei ja jestem bardzo wdzięczna firmie: bitemarketing.pl za przeprowadzone działania marketingowe w branży hotelarskiej. Nie martw się, na pewno firma porządnie zajmie się promocją restauracji w ten sposób, że już niedługo będziesz obserwować rosnące zyski i zainteresowanie klientów Twoim lokalem. Pod warunkeim oczywiście, że oferujesz dobre jedzenie.
#2016-11-15 11:53:09 

fikuśna

Użytkownik

Cóż, nawet Bardzo dobre jedzenie! ;) Uwielbiam gotować i dlatego chcę się realizować w swojej dziedzinie, wymyśliłam kilka receptur które chciałabym, aby były serwowane w moim lokalu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015