#2016-11-09 22:06:40 

Ypsilonka

Użytkownik

Witam, szukam dobrych kamerzystów, takich co to potrafią fajny filmik zmontować. Marzy mi się taki piękny film, ale z przymrużeniem oka, żeby go się po prostu dobrze oglądało. Nie lubię takich kilkugodzinnych filmów weselnych, których nikt nie ogląda, bo są tak nudne. Mi wystarczy dwadzieścia minut, ale czegoś co wciągnie i zaciekawi kogoś kto nie był na weselu i nie zna tych ludzi. No po prostu musi to być zrobione z pomysłem.
#2016-11-09 23:26:27 

controlerka

Użytkownik

Ja się trochę naszukałam. Filmowanie ślubów jest na bardzo różnym poziomie. Mi się udało znaleźć naprawdę zdolnego kamerzystkę. To była kobieta po asp. Chyba nawet zajmowała się animacją, czy czymś takim. W każdym razie zrobiła prawdziwe arcydzieło. Przepiękny film. Nie żałuję, że wzięłam kamerzystę. Myślę, że naprawdę warto mieć taką pamiątkę. Ja się wzruszam jak oglądam swój własny ślub, to jest coś pięknego.
#2016-11-10 00:43:30 

fikuśna

Użytkownik

Ja mogę ci polecić X-day. To jest najlepsza firma zajmująca się filmowaniem wesel jaką znam. Zrobili film z mojego wesela i mojej siostry i mojego brata. Wszystkie były fantastyczne, ciekawe z pomysłem i co najważniejsze każdy był inny. Ja nie wiem jak oni to robią, ale naprawdę robią niesamowitą pracę.
#2016-11-10 03:16:24 

Tajka

Użytkownik

Znam te firmę. U mnie też był kamerzysta od nich. Mi się podobało to, ze praktycznie był nie widoczny na uroczystości, a potem tylko zobaczyliśmy wspaniały film. To jest właśnie pełen profesjonalizm.
#2016-11-10 05:57:18 

ZdenekM

Użytkownik

Serio, no to zazdroszczę, mój kamerzysta to wchodził prawie na nas, strasznie przeszkadzał tańczącym. Szkoda, ze wcześniej nie trafiłem na to forum. Ale cóż nie cofnie się czasu.
#2016-11-10 08:01:29 

Ypsilonka

Użytkownik

Dzięki za kontakt. Na pewno skorzystam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015