#2016-11-08 23:05:06 

shebuya

Użytkownik

ostatnio moja przyjaciolka polecila mi abym poszla do coacha. W sumie nigdy o tym nie czytalam i nie wiem nawet czy warto isc ale jednak chciałabym spróbować bo może zeczywiscie to mi się przyda. A jak się nie przyda to chociaż będę wiedziec ze próbowałam. Czy ktos z was korzystal z usług coacha? Co daje coaching? Bo czy to nie jest strata kasy przeznaczona na jakies durne pogawędki? Troche szkoda by mi było na takie cos… ;/
#2016-11-09 00:39:38 

Tajka

Użytkownik

Jeśli wybierasz rzetelna firme to coach ma certyfikacje ICF. A to jest już jakas informacja o tym jaka wiedze ma i na jakich metodach pracuje. Poczytaj sobie o tym i ewnetulanie zdecyduj się na cos. Przeciez do coacha możesz pojsc w każdej chwili, nie musisz teraz od razu nigdzie isc. To ma być dobra decyzja dla ciebie, pamiętaj o tym ;)
#2016-11-09 02:11:44 

zinFan

Użytkownik

ja kiedys byłem u coacha no i nie narzekam. Bo to skupia się na tym aby to co masz w sobie wykorzystac o pewnych rzeczach pewnie nawet nie wiesz. A jak to przegadasz z kims no i tez kiedy to jest specjalista to po prostu pewne rzeczy zauważysz szybciej i latwiej.
#2016-11-09 04:53:27 

WarKot

Użytkownik

Jest akredytacja ICF i jak ktos ma taki dokument to wtedy wiesz ze jest to godna zaufania osoba. To tak jak elektrykowi warto sprawdzic papiery zanim wpuści się go do domu ; )To troche dziala na podobnej zasadzie. Bo coache pracuje roznymi metodami nie da się zaprzeczyc , ze każdy ma troche inna wizje. No teraz modne zdrobily się techniki mastermindowe ale każdy musi sam sobie szukac coacha. Coach nie musi być przyjacielem ale ty musisz mu ufac.
#2016-11-09 05:29:38 

holista

Użytkownik

coaching? No a czy nie jest to przypadkiem naciąganie na kase?
#2016-11-09 08:27:16 

Tajka

Użytkownik

A niby czemu naciąganie? Przeciez ci ludzie pracuja wiec zarabiaja ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015