#2016-11-04 02:08:20 

Gargamel

Użytkownik

Ostatnio za wycieraczką auta coraz częściej znajduję ulotki firmy, która skupuje samochody. Wiem, że mam już leciwe auto i te ulotki dały mi do myslenia, że chyba najwyższy czas wymienić je na nowe. Tak się tylko zastanawiam, czy ten skup to nie jakiś szwindel i za samochód w dobrym stanie nie będą chcieli dać marnych groszy.
#2016-11-04 03:19:04 

ZdenekM

Użytkownik

Ceny używanych samochodów są u nas nikie, zwłaszcza tych starszych, bo jest cały czas świeży dopływ w miare młodych samochodów z Niemiec, Szwajcarii, Francji i innych państw zachodnich. Jeśli Twój samochód nie ma róznych bajerów typu klimatyzacja, automatyczne szyby czy centralny zamek to faktycznie możesz miec problem żeby go sprzedać.
#2016-11-04 05:35:15 

fikuśna

Użytkownik

ja skorzystalam z uslug takiego skupu i w zasadzie od reki pozbylam się starego grata, ktorym jezdzilam do pracy wiem ze i tak sprzedalabym go za grosze wiec i tysiak byl dobry, tymbardziej ze na oku mialam już cos nowego
#2016-11-04 06:51:28 

Batman33

Użytkownik

Jeśli chcesz sprawdzić ile jest wart Twój samochód to wyceń go sobie w autoskupie w Krakowie. Nawet nie musisz jechać do nich osobiście. Wypełniasz ankiete na stronie, możesz dołączyć jakieś zdjęcie samochodu i oni podadzą Ci wstępną wycenę. Jak się zgodzisz to ktos przyjedzie obejrzy auto, powie ostateczną cenę i jak Ci będzie pasowała to od razu podpiszecie umowę. Nawet nie będziesz musiał odstawiać auta, bo oni sami je odbiorą.
#2016-11-04 07:31:18 

Gargamel

Użytkownik

O takie coś by mi najbardziej chodziło. Samochód już wiele wart nie jest, ale miałem nadzieje dostać za niego przynajmniej 3-4tysiące, tak żeby było co dołożyć do nowszego samochodu. A czy w takich skupach można jakoś się tak umówić, że oddaje im stare auto, coś dopłacam i biorę nowszy samochód?
#2016-11-04 08:33:39 

Batman33

Użytkownik

A tego to nie wiem, musiałbyś się dopytac. Przypuszczam, że da się coś takiego wykombinować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015