#2016-09-23 01:18:03 

zinFan

Użytkownik

Witam. Szukam podpowiedzi z zakresu ważnych szkoleń firmowych, które dobrze jest wykonać. Dopiero zaczynam, więc nie o wszystkim wiem. Szkolenia komunikacji z klientami są zapewne bardzo ważne, a czy jest coś, co dodatkowo pomoże usprawnić działanie firmy? Nie bójcie się pisać. Pozdrawiam was.
#2016-09-23 03:15:51 

shebuya

Użytkownik

Raczej nikt nie boi się pisać, więc nie martw się. Moim zdaniem ważne są także szkolenia przeprowadzane wewnątrz, jakieś związane ze szkoleniami pracowników. Brzmi to teraz jak masło maślane, ale chodzi mi głównie o to, aby w firmie znalazła się taka osoba, która będzie mogła przeprowadzić szkolenia innych pracowników. No w końcu się wysłowiłam :D
#2016-09-23 05:47:12 

Tajka

Użytkownik

Dzień dobry. Ja trochę rozumiem koleżankę. Zapewne chodzi o kogoś takiego jak ABI, czyli administratora bezpieczeństwa informacji. Osoba taka odpowiada za prawidłowości związane z funkcjonowaniem bazy danych, a także ma możliwość przeprowadzania audytów i szkoleń. Pewnie taka osoba musi być odpowiednio wykwalifikowana. Może warto tutaj się pokierować z inwestycjami.
#2016-09-23 08:00:28 

WarKot

Użytkownik

Witajcie. W takim przypadku trzeba przeprowadzić specjalny kurs dotyczący bezpieczeństwa danych osobowych. W każdej firmie powinien znaleźć się taki administrator, aby wszystko przebiegało zgodnie z prawem. Zdaje się, że przepisy nieco odmieniły się od zeszłego roku, dlatego tym bardziej warto wziąć pod uwagę takie szkolenie. Ja gdybym miał do dyspozycji firmę to z pewnością miałbym na uwadze zatrudnienie takiego specjalisty.
#2016-09-23 08:50:12 

controlerka

Użytkownik

Witajcie. Macie sporo racji. Sama stałam się administratorem. W mojej firmie kiedyś dane wyciekły i sporo było z tym problemów. Dziś postawili na szkolenie ludzi od tego. Przyznaję szczerze jest co robic.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015