#2016-09-22 05:45:51 

Batman33

Użytkownik

Potrzebne mi eleganckie, stylowe i jednocześnie niedrogie meble gabinetowe. Zależy mi na cenie bo nie dysponuję dużym budżetem, ale chcę zdecydować się na coś porządnego. Prosze o sugestie i pozdrawiam serdecznie.
#2016-09-22 06:36:05 

Ypsilonka

Użytkownik

Widziałeś już ofertę tej firmy - sigmameble.eu/24-meble-gabinetowe? Mój brat zamawiał u nich wyposażenie sali konferencyjnej do swojej siedziby i musze przyznać że robi ona wrażenie. Meble wydawały się bardzo drogie, bo są wykonane z grubej płyty, bardzo dokładnie wykonczone, ale jak usłyszałam ile zapłacił to nie mogłam uwierzyć. Nie wiem czego ty dokładnie oczekujesz ale na pewno wydasz mniej niż u kogokolwiek innego, więc warto sprawdzić, zadzwonić i dowiedzieć się co i jak.
#2016-09-22 09:35:08 

Gargamel

Użytkownik

Zgadzam się z kolezanką bo realizowali dla mnie meble do pokoi hotelowych. Zapłaciłem prawie o połowę mniej niż musiałbym wydać u konkurencji a efekt jest fantastyczny. Pokoje prezentują się nowocześnie, świeżo i drogo. Miedzy nami to zauważyłem że mam wiecej klientów. Rodzina zwykle przyjeżdżająca sama przyjechała z rodzicami i kolejną rodziną. Jednym słowem opłąca się robić tego typu inwestycje. Pozdrawiam.
#2016-09-22 10:35:00 

Batman33

Użytkownik

O takie informacje mi chodziło, dziękuję. Miałem w ogóle tu nie pisać bo nie sądziłem ze ktokolwiek mi odpowie, dlatego tym bardziej dziekuje za poswiecony czas. Bardzo sie ciesze ze napisaliscie mi konkrety bez owijania w bawełne i mącenia. Wszystkiego dobrego, trzymajcie się ciepło!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015