#2016-09-16 05:21:38 

Tajka

Użytkownik

Dzień dobry :) Witam serdecznie wsztskich i może od razu przejde tutaj do pytania które mam. W mojej przychodni lekarskiej mamy duże archiwum, bo prawie z całego miasta są pajcenci. W tym archiwum wszystkie dokumenty leżą na regałach, ale nam się miejsce kończy. Wyrzucić niczego nie możemy, bo jest obowiązek przechowywać i ogólnie to jakaś masakra z tym. Jak możemy to archiwum usprawnić, żeby miejce się znalazło?
#2016-09-16 05:39:59 

Gargamel

Użytkownik

Ja bym Wam proponwał zamiast takich półek, ktre stoją na stałe, zamontować takie przesuwne regały, choćby takie jak te dostępne na polskie-szafy-metalowe.pl/regaly-przesuwne/ gdzie występują w naprawde świetnym wyborze. Jak się przesuwa, to się robi dodatkowe miejsce i wtedy będzie gdzie chować.
#2016-09-16 07:17:21 

shebuya

Użytkownik

A jak macie problem z kartotekami, to jak polecam na stronie polskie-szafy-metalowe.pl/szafy-kartotekowe/ znaleźć takie specjalne szafy do kartotek, gdzie utrzymanie porządku będzie naprawdę o wiele łatwiesjsze i łatwiej będzie znaleźć wszystkie dokumenty
#2016-09-16 08:20:55 

Tajka

Użytkownik

Teraz mnie zostawiliście z kompletem wiedzy i nie mam wyjścia, tylko na coś się muszę zdecy-dować
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015