#2016-09-14 00:42:47 

Eldorado

Użytkownik

Będę zmuszony chyba skorzystać z pomocy w napisaniu praci magisterskiej do szkoły bo niestety przestaję sobie radzić. Chyba wybrałem nie do końca dobry temat i po prost poległem, utknąłem w punkcie, z którego nie potrafię wybrnąć…zmarnowałem już masę czasu na pisanie, a w zasadzie żadnych sensowych efektów nie ma :/ czy możecie mi powiedzieć ile mniej więcej płaci się za pomoc w napisaniu takiej pracy?
#2016-09-14 02:25:36 

Maszynista

Użytkownik

a nie masz na uczelni kogoś kto może Ci trochę pomóc, rozwiać Twoje wątpliwości, zawsze warto próbować i stworzyć coś samodzielnie, satysfakcja później jest ogromna, coś o tym wiem, naprawdę :D
#2016-09-14 04:42:08 

fikuśna

Użytkownik

Sprawdź sobie po prostu na stronie ile kosztuje pisanie prac magisterskich, według mnie nie jest to jakieś specjalnie kosztowne, spokojnie można skorzystać/
#2016-09-14 07:05:45 

Eldorado

Użytkownik

niestety właśnie nie bardzo mam z czyjej pomocy skorzystać, jak mówię, za ambitny temat wziąłem na pracę i tyle ;( O firmie E Praca Dyplomowa słyszałem i dzięki wielkie, sprawdzę sobie bo właśnie nie wiedziałem gdzie dobrze jest się zgłosić.
#2016-09-14 08:25:58 

JanKol

Użytkownik

generalnie pamiętaj, że ceny są raczje ustalane w sposób indywidualny, zależnie właśnie chociażby od skomplikowania danej pracy., czyli tematu jaki wybrałeś. Jeśli to faktycznie coś trudnego to może być i drogo.
#2016-09-14 10:08:17 

Tajka

Użytkownik

Ja korzystałam z takiej pomocy do pisania pracy licencjackiej, wcale nie było drogo, więc mogę spokojnie polecić :D
#2016-09-14 10:44:01 

Eldorado

Użytkownik

no to się skontaktowałem i zdziwiłem się bo naprawdę miła jest obsługa tam, ogólnie spodziewałem się wyższej ceny za bagno w które się władowałem, ale nie jest i tak aż tak źle jak mogłoby być. Dziękuję wszystkim za pomoc, mam nadzieję, że jednak uda mi się wszustyko zaliczyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015