#2016-09-05 03:12:01 

Maszynista

Użytkownik

Cześć Wam. Wiem, że są dobre firmy, które zajmują się nagrywaniem filmów dla firm. Mogą to być firmy instruktażowe, reklamowe, itp. tak czy inaczej, postrzegam to jako fajną szansę dla moejj firmy. Bowiem też bym chciał skorzystać z tego typu usługi. Od dłuższego czasu, chciałbym bliżej przedstawić profil mojej działalności do szerszego grona użytkowników. Fajnie by było dotrzeć do nowych klientów, a taki profesjonalny film, w którym by była zawarta całościowa ideologia mojej pracy, wydaję mi się, żeby naprawdę niezwykle pomogła. Znacie więc jakąś firmę, która się w tym specjalizuje? Która potfiłaby nagrać film tego typu dla mnie? Z góry dziękuję za rekomendacje ;) liczę na Was! Pozdrawiam.
#2016-09-05 05:16:41 

controlerka

Użytkownik

No ja bardzo polecam Ci wejść na stronę internetową grupachimera.pl ;) tam znajdziesz dokładnie to czego szukasz. A więc.. naprawdę świetną firmę, która specjalizuje się w tworzeniu filmów promocyjnych itp. sama niedawno korzystałam z ich usług w naszej firmie i muszę przyznać, że super się spisali.. naprawdę nakręcili znakomity materiał filmowy. Ponadto, okazali się bardzo tani jak na swoje usługi, co naprawdę rzadko idzie w parze.. polecam ;)
#2016-09-05 06:20:29 

JanKol

Użytkownik

Jeśli chodzi o produkcje filmów reklamowych to myślę, że mogę Ci coś dobrego zarekomendować. Polecam ten odnośnik ;) dotrzesz przez niego, to doskonałej firmy, która naprawdę jest świetna w tym co robi. Mają doskonałych fachowców i od siebie powiem, że faktycznie dobre jakościowo robią te filmy.. Także jak chcesz to śmiało się to do nich zgłoś. Na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom ;)
#2016-09-05 09:04:04 

Gargamel

Użytkownik

Ja też szukam podobnej firmy! Skorzystam z tych propozycji co inni dają.. skoro tak polecają to warto w takim wypadku się zainteresować tą firmą ;)
#2016-09-05 11:25:08 

ZdenekM

Użytkownik

Ja też miałem skorzystać z produkcji filmów korporacyjnych Grupy Chimera i mogę tylko potwierdzić to co poprzednie osoby tu pisały – to naprawdę doskonała firma, która świetne filmy produkuje. Potrafią uchwycić
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015