#2016-09-02 05:32:36 

Gargamel

Użytkownik

Siemka. Jest sprawa. Moja przyjaciółka, z którą się przyjaźnie już od podstawówki wpadła ostatnio w jakieś problemy. W jej rodzinie podobno jest jakiś problem z alkoholem. A ona się w tym wszystkim tak zadręcza, że normalnie widzę w oczach jak gaśnie… Trochę mi jest przykro, bo ja nigdy się nie spotkałem z taką sytuacją i zupełnie nie wiem w jaki sposób mam reagować. Jak jej pomagać, c mówić, jak wspierać….
#2016-09-02 06:52:41 

controlerka

Użytkownik

Mnie się wydaje, że tutaj możesz jej zaproponować pomoc rodzinie alkoholika i zgłosić się do specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak sobie radzić w takiej sytuacji. Co mówić właśnie rodzinie, jak postępować, jak pocieszać. No i jak działać, bo to jest teraz bardzo ważne, żeby coś robić i nie stać w miejscu
#2016-09-02 08:27:33 

Gargamel

Użytkownik

No macie racje. Ona coś już mówiła, że odtrucia alkoholowe są załatwione i że trzeba tylko czekać aż to wszystko zacznie przynosić takie skutki jakie ma. No nic, mam tylko nadzieję, że się wszystko ułoży jakoś i że będę wiedział jak mogę z nią w ogóle rozmawiać, bo teraz to się boję nawet gębę otwaorzyć i coś powiedzieć :(
#2016-09-02 10:44:49 

controlerka

Użytkownik

Niestety, trudne są takie sytuacje, ale nic na nie nie poradzimy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015