#2016-08-31 02:50:58 

Gargamel

Użytkownik

Zauważam ostatnio trochę niepokojącą tendencję zbytniego rozluźnienia w firmie. Jak dotąd wyniki utrzymują stała tendencję wzrostową ale obserwuję opieszałość i niebałe wykonywanie obowiązków. Ostatnio rozpoczęła mi się fala spóźnień, a atmosfera na korytarzu jest bardziej towarzyska niż zwykle, panują jakieś śmiechy itd. Mam się czego obawiać? Jeśli tak to jak sobie z tym poradzić?
#2016-08-31 05:06:39 

Ważka

Użytkownik

Ewidentnie ludziom brakuje rozrywki. Kiedy ostatni raz zabrałeś ich na jakiś piknik, albo event firmowy? Jeśli interesuje Cię organizacja imprez firmowych Warszawa jest najlepszym do tego miejscem, gdzie można nacieszyć się świetnymi atrakcjami, dobrymi klubami no i klimatem wielkiego miasta pełnego możliwości :). To z pewnością rozwiąze problemy które zaczynają się nasilać.
#2016-08-31 06:52:59 

JanKol

Użytkownik

Dużo w tym racji co piszesz. Ludzie poważnie traktują prace i Ciebie jeśli Ty ich poważnie traktujesz. Osobiście uważam że dla pracowników trzeba być troche jak wujek który trzyma reke na pulsie i nauczy czegos pożytecznego ale też i zabierze na lody od czasu do czasu. U mnie działa bez zarzuty, kwestia wprawy i znajomości psychiki ludzkiej.
#2016-08-31 09:44:18 

Gargamel

Użytkownik

Imprez nie organizowałem całe wieki a może warto do tego wrócić tak jak mówicie. Dzięki za sugestie, pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015