#2016-08-30 04:20:54 

JanKol

Użytkownik

Heja! Wraz z moimi znajomymi chcemy jechać nad morze. Nie wiem dokładnie gdzie moglibyśmy pojechać, a co najważniejsze, nie mamy zbyt dużo pieniędzy na wymyśle hotele itp. chcielibyśmy wynająć tanie pole namiotowe nad morzem i tam nocować. Czy ktoś na tym forum korzystał z podobnego pola i może mi coś zarekomendować? Byłbym wdzięczny za Wasze porady i ogólnie, byłoby świetnie jakbyście pomogli nam coś wybrać. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
#2016-08-30 06:53:56 

controlerka

Użytkownik

Jak chcecie się zdecydować na pola namiotowe Ustronie Morskie będą doskonałym miejscem żeby się zatrzymać. Można tam w miarę tanio wynająć miejsce na polu i jeszcze jest mnóstwo różnych atrakcji do odwiedzenia i rzeczy do roboty. Kazdemu serdecznie polecam.
#2016-08-30 08:14:22 

Tajka

Użytkownik

Wejdź sobie tutaj: ubenia.pl/ ;) Pod tym linkiem znajdziesz tanią ofertę skorzystania z kempingu, pól namiotowych itp. samemu bardzo lubię odwiedzać tego typu miejsca. Super się cuzję pod namiotami.. taka wolna itp. w sumie to żyje od lata do lata i jeżdżę po różnych festiwalach to jestem zaprawiona w bojach ;D
#2016-08-30 10:45:17 

fikuśna

Użytkownik

Ah nasze piękne i wspaniałe polskie morze.. tak wiele osób nawet nie wie, że mamy w Polsce naprawdę super warunki na spędzenie niezapomnianych wakacji. Moi znajomi jężdżą ciągle za granicę, a nie wiedzą, że tutaj w Polsce jest naprawdę przepięknie i nie trzeba jechać nigdzie indziej..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015