#2016-08-29 06:21:44 

Ypsilonka

Użytkownik

Ratunku, mam nie lada promblem otoz zepsuły mi się rolety, do tej pory takimi sprawami zajmował się mąż, ale obecnie przwebywa za granicą i sama muszę sobie radzić. Rolety są jeszcze całkiem nowe i nie chciałabym ich jeszcze wymieniać. Szukam dobrego serwisu rolet, gdzie takowy znajdę, pomózcie mi!
#2016-08-29 07:18:17 

Batman33

Użytkownik

Ojejku, jak tak to wszystkie kobitki się mądrują, że faceci im nie pomagaja wdomu i że sobie bez nich same poradzą, ale jak przyjdzie co do czego, gdy tylko faceta nie ma w domu, to wielkie larum robia.
#2016-08-29 08:06:25 

Tajka

Użytkownik

Zamiast smęcić mógłbyś podpowiedzieć coś. Ale do trzeczy, jeśli chodzi o rolety okienne Wrocław to miasto, gdzie nie tylko kupisz nowe rolety znanych marek, ale rzetelna firma zaoferuje ci także serwis. Wezwany fachowiec oceni czy jest potrzebna wymiana linki czy może uszkodził sie silniczek, jeśli mowa o roletach elektrcznych, bo tego nie powedzalas
#2016-08-29 08:18:50 

hipster

Użytkownik

Jak już o roletach mowa, to ja bardzo żałowałem, ze mam rolety ręczne, które się nierówno opuszczały, ale ostatnio kolga polecil mi fachowca z Wrocłwia, który nie tylko rozwiązał problem, ale zamontował silniczek, więc jak widać, jak się chce to wszystko da się zrobic.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015