#2016-08-23 08:36:25 

NićAriadny

Użytkownik

Czy jesteście w stanie mi polecić jakieś ciekawe miejsce na Mazowszu, gdzie można miło i za jakieś rozsądne pieniądze spędzić kilka dni urlopu z dziećmi? Będę wdzięczna za jakieś informacje ;)
#2016-08-23 09:58:26 

Tajka

Użytkownik

Ja nie tak dawno temu była na sali bankietowej w Hotelu Dębowa Góra i ogólnie obejrzałam cały ten kompleks, a i jeszcze tam spałam. Uważam, że to bardzo fajne miejsce właśnie na takie wyjazdy i wcale nie jest tam jakoś przesadnie daleko ze stolicy. Spróbuj, może Ci się spodoba.
#2016-08-23 10:43:11 

Batman33

Użytkownik

My właśnie z żoną nie tak dawno temu byliśmy tam na wczasach nad jeziorem z małymi dzieciakami i zdecydowanie mogę potwierdzić, że naprawdę było bardzo fajnie. Co do cen to wiadomo, każdy może uważać inaczej, ale według mnie są bardzo atrakcyjne, a atrakcji zdecydowanie w tym miejscu nie brakuje. Śmiało możesz jechać.
#2016-08-23 11:14:04 

NićAriadny

Użytkownik

Widzę, że można tam nawet wybrać się podczas jakiegoś wolnego weekendu do SPA, bardzo ciekawe miejsce i ślicznie dziękuję Wam za pomoc. Myślę, że wybiorę się tam niedługo z moimi dzieciakami właśnie. Mąż niestety nie ma w tym roku urlopu i dlatego jadę sama to i szukam czegoś dość blisko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015