#2016-08-17 22:51:55 

controlerka

Użytkownik

Witajcie, kupuję „siedzisko” do swojego salonu i moim najwiekszym dylematem jest: narożnik czy sofa? Z jednej strony narożnik pomieści więcej osób, możliwie, że jest wygodniejszy itp... z drugiej jednak sofy wydaja mi sie bardziej stylowe, eleganckie. Jakie jest Wasze zdanie???
#2016-08-17 23:29:17 

Ypsilonka

Użytkownik

Zależy w jakim stylu urządzona jest reszta Twojego salonu. Masz bardziej nowocześnie czy tradycyjnie?
#2016-08-18 02:09:26 

controlerka

Użytkownik

Ściany są popielate, jedna ściana biała, generalnie bardzo jasne wnętrze, szary włochaty dywan, białe meble na wysoki połysk – ława kawowa w kwadracie i stolik pod telewizor, ciężkie białe zasłony, troche czarnych dodatków... jest to raczej nowoczesne wnętrze.
#2016-08-18 04:09:19 

Tajka

Użytkownik

No to wydaje mi sie, ze pasowałby Ci nowoczesny mebel tapicerowany, ładny, duży, funkcjonalny, stawiam na narożnik :D w popielu ciemnym, ewentualnie z dodatkami białymi
#2016-08-18 05:24:56 

Ypsilonka

Użytkownik

Tez mi sie wydaje, ze nowoczesny narożnik to jest to, co pasuje do twojego salonu. Narożniki generalnie sa bardzo bardzo fajne.. Wygodne, mieści się na nich wiele osób, w razie gości nie trzeba dostawiac krzeseł zazwyczaj. Poza tym moim zdaniem są piękne, bardzo ładnie prezentuja sie w nowoczesnych wnętrzach ;)
#2016-08-18 06:16:21 

Ważka

Użytkownik

narożnik, naroznik! Kupilam rok temu, jestem super zadowolona, nie zaminilabym na żadna sofe!
#2016-08-18 08:39:10 

NićAriadny

Użytkownik

Mam salon w bardzo podobnym stylu, kolorki bardzo na czasie :D na pewno masz pięknie, heh :D ja na przykład do takiego stonowanego wnętrza w szrościach i bielach kupiłam krzesła do salonu w mocnym, amarantowym kolorze. Moim zdaniem wygląda mega mega dobrze! Krzesła wygodne, w razie większej liczby gosci nie trzeba dostawiac jakichs starych taboretow, no i są chyba najwieksza ozdoba pokoju
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015