#2016-08-16 23:29:43 

JanKol

Użytkownik

Zastanawiam się nad wyborem oświetlenia na podjazd przed domem. Do wyboru mam trzy opcje. Pierwsza to oświetlenie przymocowane do ściany domu. Druga to oświetlenie bezpośrednio w podjeździe. Trzecia to lampy stojące tuż przy krawędziach podjazdu. Co wybrać?
#2016-08-17 01:52:12 

Maszynista

Użytkownik

Najlepiej wszystki trzy na raz. Takie oświetlenie będzie się wzajemnie uzupełniało i całość na pewno będzie dobrze wygladać. A odpowidajac już bardziej konkretnie to najlepiej zainstalować jakąś mocną lampę zewnętrzną na ścianie budynku. Lampa umieszczona na większej wysokości rozświetli cały podjazd, a nie tylko jego część. Poza tym takie rozwiązanie jest najbardziej ekonomiczne. W koncu potrzbeowal będziesz tylko jednej lampy w miejsce kilku.
#2016-08-17 04:43:26 

Tajka

Użytkownik

Mi strasznie podobają się światła zainstalowane na poziomie gruntu, bezpośrednio w powierzchni podjazdu. Wiadomo, ze to pewien kłopot jeśli chodzi o montaż, ale efekt jest rewelacyjny. Takie lampy możesz znaleźć chociażby w ofercie firmy Tomix.pl. A jeśli chodzi o konkretnego producenta oświetlenie zewnętrznego to może coś z lamp Philipsa. Oni mają dość duży wybór lamp ogrodowych.
#2016-08-17 07:30:55 

ZdenekM

Użytkownik

Wśród lamp firmy Ramko możesz znaleźć fajne modele lamp podwieszanych, które mogą sprawdzić się jako oświetlenie na ganku, przed wejściem do domu, jeśli oczywiście masz ganek. A jeśli chodzi o sam podjazd, to ja stawiałbym na oświetlenie centralne i jakieś dodatkowe punkty świetlne przy garażu i przy bramie wjazdowej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015