#2016-08-12 00:21:40 

Ważka

Użytkownik

Siema prowadzę dosyć duże callcenter. Niedługo będzie u mnie pracować osiemdziesiąt osób. Potrzebuję jakiejś firmy ochroniarskie i kogoś kto by mi ogarnął całe biuro. Kiedyś robiłam dyżury wśród pracowników, ale to było jak pracowników było dużo mniej i to było jeszcze możliwe. Teraz jest potrzebny ktoś z zewnątrz.
#2016-08-12 01:24:30 

NićAriadny

Użytkownik

Zarówno sprzątnie jak i ochronę ogarnia mi firma Poziom.com.pl. To jest naparwde firma na poziomie ;). Jeżeli chodzi o ochronę biur i powierzchni handlowych to jest to jedna zlepszych firm w kraju. Są bardzo uczciiw i punktualni. Ogromną wagę przykładają do dokładności wykonania pracy i obowiązkowości swoich pracowników, których dokładnie szkolą. Podobno nie każdy może u nich pracować. Tylko osoby, które mają zmysł pedantyczny mogą u nich sprzątać. I to od razu widać. Jak wchodzi się do takiego biuro posprzątanego przez nich od razu czuć świeżość. Nie ma mowy o żadnym brudzie.
#2016-08-12 03:56:29 

Tajka

Użytkownik

Zgadzam się. Ta firma sprzątająca z Gdańska jest najlepszą jaką znam. Sprzątali po koncercie, który organizowałam i wszystko poszło im szybciej niż myślałam. A naprawdę mieli co robić. Jak zobaczyłam jaki zrobiliśmy bałagan byłam przerażona. Na szczęście bardzo miłe panie szybko ogarnęły sytuację.
#2016-08-12 04:46:03 

fikuśna

Użytkownik

To fakt, Poziom sprząta bezbłędnie. Ja tam nie jestem jakąś wielką pedantką ale lubię mieć czysto i schludnie. No i jak się przyjmuje klientów to jest podstawa. Nie wyobrażam sobie jakichkolwiek niedociągnięć. Wszystko musi lśnić.
#2016-08-12 05:46:52 

Maszynista

Użytkownik

Jeśli chodzi o firmy ochroniarskie w Zielonej Górze to firma, którą polecała koleżanka wyżej jest rzeczywiście jedną z lepszych. Jeżeli chcesz, żeby twój sprzęt był rzeczywiście bezpieczny to postaw na nich. Zatrudniają tylko osoby wysportowanych, sprawnych fizycznie, którzy mają świetny wzrok i dobrze biegają, no i oczywiście mają mięśnie :P.
#2016-08-12 08:26:36 

WarKot

Użytkownik

Fajnie, ze tutaj trafiłem, bo właśnie szukałem jakiegoś skutecznego ochroniarza. Takiego co widzi co się dzieje i umie przeciwdziałać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015