#2016-08-09 21:05:22 

JanKol

Użytkownik

Cześć wszystkim. Założyłem ten temat ze względu na pomysłowość ludzi, którzy być może mają jakieś propozycje odnośnie płotu. Nie ukrywam, że remontowanie domu pochłonęło znaczne moje oszczędności, które udało mi się zachować pracując za granicą. Zupełnie nie wiem w jaki sposób mogę podejść do kwestii instalacji ogrodzenia. Nie mam tez kompletnie pomysłu, które z ogrodzeń najlepiej by pasowało. Z jednej strony lubię metalowe przęsła, są eleganckie, z drugiej trochę za dużo odsłaniają. Zupełnie nie wiem. Doradźcie.
#2016-08-09 22:45:20 

Ważka

Użytkownik

płot to płot co tu się zastanawiać. Jaki kupisz do takiego się prędzej czy później przyzwyczaisz.
#2016-08-10 01:17:00 

WarKot

Użytkownik

Witaj. Moim zdaniem fajnie wyglądają specjalne zestawy ogrodzeń systemowych od Drumar. Elegancko się prezentują, są metalowe. Nie uważam, żeby metalowe przęsła były mało ozdobne czy mało zasłaniające. Jak masz siatkę to zazwyczaj żeby zasłonić się przed wścibskimi gapiami sadzi się krzewy. Jak będziesz miał ten problem to sobie posadzisz tuje i po kłopocie.
#2016-08-10 04:15:36 

zinFan

Użytkownik

Cześć i czołem. Moim skromnym zdaniem raczej nie ma lepszej propozycji od budowlanych form ogrodzeniowych. Najlepiej pasują takie płyty betonowe do ogrodzenia. Są jednocześnie dekoracyjne i zasłaniają posesję, ze względu na wypełnienie. Uważam, że lepszych to już nie znajdziesz. Mnie się tam takie bardzo podobają i za jakiś czas wymienię ogrodzenie u siebie też.
#2016-08-10 06:46:41 

controlerka

Użytkownik

Hejka. Mnie się tam betonowe płoty nie podobają. Wyglądają sztucznie. O wiele bardziej wolę eleganckie i metalowe fronty ogrodzeniowe, są dekoracyjne ze względu na nowoczesny charakter. Też uważam, że jeśli płot jest za bardzo prześwitujący to zawsze można dosadzić dekoracyjnych krzewów, które są dodatkowym zabezpieczeniem. Pozdrawiam
#2016-08-10 07:58:32 

JanKol

Użytkownik

Witajcie ponownie. W sumie to macie rację, zawsze można coś dosadzić by delikatnie zasłonić. Mnie też najbardziej podobają się metalowe płoty. Jeszcze muszę wszystko dokładnie przemyśleć. Dziękuję za odpowiedzi. Miłego dnia życzę, pa
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015