#2016-08-04 03:07:51 

Maszynista

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam odpowiednich ubrań dla kobiety w ciąży. Moja żona nigdy nie myślała tylko o sobie, nawet nie przyjmuje do wiadomości, by cokolwiek na nią przeznaczyć. Chciałem jej zrobić niespodziankę i kupić co nie co. Tylko problem w tym, że nie wiem co. Wiem, że spory brzuch, w końcu mieszczą się tam moje dzieci syn i córka bardzo jej doskwiera. Co według was powinienem kupić by jej było odrobinkę lżej?
#2016-08-04 03:27:56 

Ważka

Użytkownik

Cześć przede wszystkim pogratulować bliźniaków. Czeka was sporo pracy przy takiej małej gromadce. Ja bym ci proponowała kupić jej coś wygodnego i eleganckiego. Taka jest właśnie odzież ciążowa. Kto w końcu powiedział, że kobieta ma chodzić w rozciągniętych szmatach tylko, dlatego że jest w ciąży. Musisz poszukać dobry sklep tam znajdą się i ładne sukienki i bluzki i odzież do karmienia i piżamy. Na pewno coś odpowiedniego wynajdziesz, musisz jednak pamiętać, że rozmiar jest ważny, musisz jakimś sposobem zmierzyć żonę.
#2016-08-04 05:23:00 

NićAriadny

Użytkownik

Cześć. Właśnie musisz pamiętać, by podać właściwy rozmiar. Z bliźniakami w ciąży to pewnie jest troszeczkę większa. Sprawdź sobie takie ubrania w sklepie Moromu, to jest sklep internetowy, mają tam przepiękne ubrania dla pań w ciąży. Ceny mają bardzo przyzwoite, dlatego specjalnie przejmować się nie musisz.
#2016-08-04 06:29:45 

controlerka

Użytkownik

Witam. Potwierdzam, ja też tam kupowałam. Mają śliczne ubrania. Zupełnie inne podejście do mody dla kobiet w okresie ciąży. Wcale nie musimy ubierać się w worek po ziemniakach. Mąż mi wtedy kupił fantastyczną sukienkę na wieczór i na wesele, bo akurat szliśmy. Myślałam, że nie pójdę, ale mój mnie wtedy zaskoczył jak pokazał, jaką mi zamówił i o dziwo dobrał dobrze rozmiar. Wszystkim paniom bym poleciła.
#2016-08-04 09:22:15 

WarKot

Użytkownik

To musisz mieć super żonę, że nic nie chce dla siebie. Moja ma takie zachcianki, że ledwo z wypłatą wyrabiam.
#2016-08-04 11:26:35 

Maszynista

Użytkownik

No nie ukrywam, kobietę mam skarb. Dzięki za podpowiedzi. Na pewno przejrzę oferty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015