#2016-08-03 05:10:05 

Gargamel

Użytkownik

Witam serdecznie. Potrzebuję pomocy w znalezieniu gąscienic do koparki. Chciałbym kupić kilka różnych kompletów na różne nawierzchnie. Przede wszystkim będą interesowały mnie gumowe, a metalowe to opcjonalny dodatek, ale jeśli mógłbym zakupić oba komplety w jednym sklepie to tym lepiej. Pozdrawiam serdecznie i z góry dzieki
#2016-08-03 05:59:29 

Ypsilonka

Użytkownik

Szukałeś już w tym sklepie - glimat.pl/gasienice ? Mój mąż zamawia tam praktycznie wszystkie częsci do koparek bo mają o wiele lepsze ceny niż konkurencja, a zamówienia realizują bardzo szybko i sprawnie. Bez problemu dostaniesz tam oba komplety. Pomagałam w zamówieniu takiego czegoś dla nas więc możesz być spokojny :).
#2016-08-03 08:11:21 

Gargamel

Użytkownik

Bardzo ci dziekuje. Takich informacji poszukiwałem bo o tym sklepie nigdy nie słyszałem a szkoda bo ceny bardzo atrakcyjne a dostępność częsci taka jak nigdzie. Jeszcze mam takie pytanie, jak z jakością gumowych gąsienic? Nie ścierają się, nie pękają? Nigdy na takich nie pracowałem ale okoliczności zlecenia mnie zmuszają.
#2016-08-03 09:38:20 

Ypsilonka

Użytkownik

U nas nic złego się nie dzieje. Pękniec i starc nie zauważyłam. To są bardzo wytrzymałe rzeczy, wątpię żeby coś takiego się z nimi stało. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015