#2016-08-01 22:13:26 

Batman33

Użytkownik

No cóż, jak to się mówi, ze jesteśmy mądrzy po szkodzie, to i tak było w naszym wypadku. Włamali się nam ostatnio do domu i trochę rzeczy wynieśli, dlatego teraz staram się podjać wszelkie kroki, by to się więcej nie powtórzyło. Przede wszystkimw cześiej zbagatelizowałem sprawę drzwi, a to jednak powinny być antywłamaniówki. I tu mam nadzieję, że Wy mi pomożecie, bo szukam jakichś dobrych drzwi.
#2016-08-02 00:41:40 

Gargamel

Użytkownik

O stary, współczuję sytuacji. Zawsze się człowiek wtedy tak paskudnie czuje i mysli, że mógłby zdziałać coś więcej. No ale takich stuacji najzwyczajniej nie da się przewidzieć. A z myslą o przyszłości, to ja na przykład polecałbym drzwi z tej hurtowni z Bytomia: oknabytom.pl/drzwi/. Tam masz wybór naprawdę dobrych drzwi wejściowyc, antywłamaniowych i jakich tylko zapragniesz.
#2016-08-02 01:30:33 

Batman33

Użytkownik

Powiem szczerze, że ja się w ogóle nie znam na drzwiach. NIe wiem, która marka robi takie, żeby nawet z narzędziami ciężko było je rozwalić?
#2016-08-02 02:51:13 

Ypsilonka

Użytkownik

Hej! Powiem szczerze, że jak oglądałam tę stronę, co kolega wyżej podał, to według mnie Gerdy są niezłe (co byś nie szukał: oknabytom.pl/gerda-2/. To uznana firma i drzwi od nich na pewno spełnią Twoje oczekiwania.
#2016-08-02 05:30:36 

JanKol

Użytkownik

A ja to na miejscu kolegi w ogóle zainteresował się jeszcze jakimś alarmem, albo na przykład roletami zewnętrznymi. Ten sklep, co wyżej polecają, też ma takie w zanadrzu pod adresem oknabytom.pl/rolety-zewnetrzne/. Wtdy wyjeżdżasz z domu, takie rolety zamykasz i masz większy spokój (żeby je sforsować trzeba się naprawdę nasilić, wierz mi).
#2016-08-02 07:37:37 

Batman33

Użytkownik

Hah :) Na szczęście wszystko to wygląda estetycznie, bo fortu nie chcę robić z domu. Choć czuję, że z tymi zabezpieczeniami, co mi podajecie, to trochę tak będzie.
#2016-08-02 09:55:50 

JanKol

Użytkownik

Ale wykonanie będzie na tyle dobre, że w ogóle nie odczujesz jakiegoś ubytku wizualnego :) Myslę, że wręcz przeciwnie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015