#2016-08-02 01:08:52 

controlerka

Użytkownik

Hejka wszystkim. Niestety skasowałam swoje auto. Nadaje się tylko na złom. Muszę pilnie wynająć nowe auto bym mogła dojeżdżać do pracy. Czy znacie jakieś dobre wypożyczalnie co oferują w miarę atrakcyjne ceny. Cudów się nie spodziewam, ale wolałabym nie przepłacać, bo wydatków mam teraz, co nie miara. Pozdrawiam
#2016-08-02 02:33:58 

Ypsilonka

Użytkownik

Cześć. Myślę, że nie powinno być żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego punktu, tym bardziej, że tyle firm się teraz ogłasza z takimi usługami. Kiedyś znajomy też korzystał, firma oferowała wynajem samochodów Buk tam był prowadzony ten salon. Znajomy nie narzekał na ceny. Więc wydaje mi się, że i tu nie będzie problemów.

#2016-08-02 04:54:56 

hipster

Użytkownik

ja byłem sceptycznie nastawiony do wypożyczalni, ale się jakos przekonałem dwa miesiące, temu, jak mi samochód nawalił. Mile mnie zaskoczyła firma Borexpo wynajmująca samochody dla firm w Poznaniu. U nas nie obyło się bez auta, w którym pracownicy mogli jechać w delegację. Dzięki nim wszystko odbyło się bez obsuwy, a ceny były, że tak powiem znośne. Nawet nie odczuwalne za bardzo.

#2016-08-02 05:58:04 

Gargamel

Użytkownik

Siemka. Ja też co nieco wiem na ten temat. U nas też Borexpo zadziałało. Auto skasowane, wyjazd w toku, i tylko jedyną deską ratunku była wypożyczalnia samochodów Swarzędz tutaj się udałem po autko. To, co warto wiedzieć, że wszędzie są nakładane pewne limity kilometrów, ale zazwyczaj są na tyle duże, że trudno je przekroczyć. Dziś też bym z nich skorzystał, gdyby była tak potrzeba.

#2016-08-02 08:07:08 

Tajka

Użytkownik

Mój szwagier chyba też z nich korzystał, miesiąc temu też miał wypadek i dostał auto zastępcze w cenie ubezpieczenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015