#2016-07-29 02:11:34 

Gargamel

Użytkownik

Witam, jestem dziennikarzem i obecnie piszę artykuł o tym, jak żyje się w Warszawie. Pomyślałem, że dobrze będzie napisać w artykule, czy mieszkańcy stolicy są zadowoleni z usług pełnionych przez różne instytucje i firmy. Dzisiaj chciałbym się dowiedzieć, czy jesteście zadowoleni z warszawskich serwisów komputerowych? Jakie jest Wasze zdanie na ich temat?
#2016-07-29 03:03:10 

Maszynista

Użytkownik

Siema! Mieszkam w Warszawie już ponad 10 lat i muszę stwierdzić, że naprawdę widać to, że w stolicy jest duża konkurencja, przez co usługi i ich ceny są naprawdę atrakcyjne. Jeśli chodzi o serwisy komputerowe, to mam kilka sprawdzonych, które polecam. Oczywiście, mam też kilka, które sprawdziłem i których usług nie polecę nawet mojemu wrogowi;) Z tych serwisów, z których usług jestem zadowolony, najbardziej chwalę sobie firmę Bezpieczny Lapek. Tutaj możesz przeczytać o tym serwisie coś więcej: bezpiecznylapek.pl/o-firmie/ (F3). Dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć ;)
#2016-07-29 05:49:21 

fikuśna

Użytkownik

Znam tę firmę i również polecam. A jeżeli chodzi o serwisy komputerowe ogólnie, to myślę, że serwisy są naprawdę na dobrym poziomie. Prowadzę firmę i to daje mi podstawy, żeby twierdzić, że obsługa z zakresu informatyki dla firm w Warszawie jest naprawdę profesjonalna i sprawna.
#2016-07-29 06:02:45 

ZdenekM

Użytkownik

Myślę, że żyjemy w takich czasach, że usługi informatyczne w każdym większym mieście są na dobrym poziomie. I chodzi mi tutaj o szeroko pojęte usługi, bo przecież one obejmują czyszczenie komputerów, instalowanie systemów operacyjnych, wymianę dysków i wiele innych usług. Duża dostępność pomocy informatycznej sprawia, że teraz nie próbujemy sami odzyskiwać danych z pendrive, tylko od razu udajemy się do serwisu, który zrobi nam to niemal od ręki. Jesteśmy pokoleniem wysoce skomputeryzowanym, więc usługi informatyczne muszą być na wysokim poziomie, żeby sprostać naszym oczekiwaniom.
#2016-07-29 08:04:29 

Gargamel

Użytkownik

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za odpowiedzi. Myślę, że dzięki nim mój artykuł zyska na wartości. Dzięki wielkie za pomoc!;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015