#2016-07-28 07:31:15 

controlerka

Użytkownik

Cześć Wam! Jestem w dużej potrzebie, bo niedługo mam wesele siostry i szukamy dobrego fryzjera z Poznania! Mieliśmy iść do jednego salonu, no ale pokłóciłam się z właścicielem bo w moim odczuciu strasznie nas potraktował i jesteśmy teraz w kropce. Fajnie by było iść do fryzjera, który naprawdę zna się na rzeczy i wspaniale nas uczesze na wesele. Czy ktoś może zna taki dobry salon fryzjerski? Pomóżcie!
#2016-07-28 08:19:49 

Gargamel

Użytkownik

No to ładnie Was wystawił fryzjer. Dlatego ja chodzę do profesjonalistów i odwiedzam renomowanego fryzjera i stylistę w Poznaniu ;) Nigdy nie narzekałem i raczej nie będę, ten salon to pierwsza klasa i oferuje świetne podejście do klienta. Fantastycznie strzygą i jeszcze w świetnej atmosferze.
#2016-07-28 09:56:06 

fikuśna

Użytkownik

No dokładnie, jak Poznań to tylko diamante.pl/ ;) Sprawdź stronkę, to jak dla mnie i masy moich znajomych najlepszy fryzjer w mieście, do którego zawsze wracają ludzie i jeszcze przyprowadzają znajomych. Powód? Jakość usług, dobra cena i świetna atmosfera. Czuć, że się jest pod ręką wybitnych fachowców i naprawdę, nie ma co oszczędzać i szukać, zamartwiać się.. tylko zgłoście się od razu do nich.
#2016-07-28 12:11:27 

controlerka

Użytkownik

Szkoda, że wcześniej nie znałam tego salonu.. na pewno bym się do nich zgłosiła. Ale nie ma tego złego.. na pewno tam pójdziemy. Dziękujemy Wam za pomoc!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015