#2016-07-27 23:43:58 

Ypsilonka

Użytkownik

Chciałam zapytać ile obecnie kosztuje tłumaczenie strony papieru A4, z języka rosyjskiego na polski i odwrotnie. Akurat w mojej okolicy nikt nie operuje tym językiem, a potrzebuje zrobić tłumaczenia kilku broszur. Najlepiej, gdyby zslecenia można było przesyłać zdalnie.
#2016-07-28 01:17:39 

controlerka

Użytkownik

Witaj koleżanko, jeśli chcesz wiedzieć ile najmniej możesz zapłacić za tłumaczenie to zajrzyj tutaj z-rosyjskiego.pl/cennik/, bo to według mnie najtańsza firma, jeśli chodzi o tłumaczenia wszelkiego rodzaju związane z tym pięknym jezykiem.
#2016-07-28 04:06:41 

JanKol

Użytkownik

Myślę, że dobrze Ci koleżanka radzi, bo dostaniesz profesjonalnie wykonane tłumaczenia. Ja też nie miałam żadnego biura tłumaczeń i skorzystałam z ich usług na zasadzie polecenia. Teraz stale współpracujemy, tym bardziej, że zawodowo zajmje się przygotowywaniem ofert handlowych dla strony rosyjskiej.
#2016-07-28 06:31:51 

Batman33

Użytkownik

Nawet jak człowiek zna jezuk rosyjski to warto skonsultować się z tłumaczem, który jednak ma większe doświadczenie z poszczególnymi zwrotami i mże dokładniej dopracować każede zdanie w tłumaczeniu. A ceny, które podała koleżanka są naprawdę bardzo dobre. W dużych miastach można takie tłumaczenia dostać za dwa razy większą stawkę.
#2016-07-28 08:15:23 

Gargamel

Użytkownik

Na rynku tłumaczy rosyjskiego jest zdecydowanie mniej niż innych, a mimo to tłumaczenia z rosyjskiego są w tej samej albo niższej cenie. Ja jeszcze nie miałem okazji korzystać, ale właśnie nawiązuje kontakt z jedną z firm ze wschodu, więc pewnie się przyda namiar podany przez koleżankę.
#2016-07-28 10:43:22 

JanKol

Użytkownik

Rosyjski to przecież nie tylko kontakty z Rosjanami, ale też ze wszystkimi krajami wokół, a jest ich przecież bardzo dużo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015