#2016-07-21 04:14:26 

Ypsilonka

Użytkownik

Witajcie. Postanowiłam założyć temat z uwzględnieniem produkcji teledysków. Chciałam pomóc znajomym, którzy promują się tworząc muzykę alternatywną. Chcieliśmy wspólnie utworzyć ciekawy teledysk z uwzględnieniem pięknych miejsc. Niestety nic poza dobrym okiem nie wiem na temat takich produkcji. Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami, jeśli takie macie, albo informacjami, jeśli jest ktoś lub coś, co mogło by pomóc. Pozdrowienia i miłego dnia.
#2016-07-21 05:42:05 

Batman33

Użytkownik

Witaj. Produkcją teledysków zajmują się studia filmowe. Musiałabyś się zgłosić, ustalić warunki i zaproponować jakiś projekt. Myślę, że wtedy by to wszystko ruszyło. Ogólnie produkcja teledysków nie jest jakoś szczególnie skomplikowana. Jeśli są odpowiednie środki to nawet ładnie to wszystko można skomponować i nagrać. Jeśli tego brakuje to teledyski są raczej marnej jakości.
#2016-07-21 08:27:36 

controlerka

Użytkownik

A mnie się wydaje, że można prościej. Zobaczcie znalazłam tutaj coś takiego poznanfilmcommission.pl/pages/informacje. wydaje mi się, że można by pozyskać więcej informacji na ten temat. To biuro filmowe, które oferuje pełne wsparcie w zakresie produkcji filmowej. Myślę, że teledyskami też się zajmą, a co najważniejsze będzie można posłużyć się pięknymi zakątkami w Poznaniu.
#2016-07-21 10:21:11 

JanKol

Użytkownik

Witajcie. Widzę, że wątpliwości jakieś są. To podpowiem tak, biuro to rewelacyjnie wpływa na produkcję. Bardzo dobrze zajmują się kwestiami formalnymi. Wielu się już wypromowało dzięki takiemu wsparciu. Dlatego z czystym sercem polecam. Pomogą wam zrobić dobrej jakości teledysk. Też uważam, że w świecie muzycznym teledyski są nie do końca zadowalające. W większości ukazują negliż zamiast to co godne prawdziwej uwagi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015