#2016-07-19 07:04:51 

Maszynista

Użytkownik

Cześć wszystkim, chciałbym kupić nowe mieszkanie w Poznaniu od sprawdzonego i uczciwego dewelopera. Kogo moglibyście mi polecić? Pozdrawiam.
#2016-07-19 09:28:55 

Tajka

Użytkownik

Jednym z lepszych deweloperów sprzedających mieszkania w Poznaniu jest bez wątpienia constructa.com.pl. Oferują niskie ceny, bardzo wielu moich znajomych od nich kupowało i nie słyszałam zeby ktokolwiek żałował. Budynki wyglądają bardzo prestiżowo, mają podziemne garaże a rozstaw pokoi jest bardzo sprytny i przemyślany.
#2016-07-19 10:47:48 

JanKol

Użytkownik

3 lata temu kupiłem od dewelopera duże mieszkanie w Poznaniu i jestem bardzo zadowolony bo udało mi się je dostać w bardzo dobrej cenie, a tak jak koleżanka wspomniała przestrzeń w środku pozwala na spełnienie się w sztue aranżacji :D. Może to wydawać się zabawne ale żadne mieszkanie nie przyniosło mi tyle frajdy podczas dobierania mebli ;].
#2016-07-19 12:16:35 

Batman33

Użytkownik

Nie wiem co wy widzicie w tych mieszkaniach. Uciekłem z miasta jak tylko miałem taką okazję i cieszę się że się odważyłem bo w domku mieszka się zupełnie inaczej. W końcu czuję że jestem wolny, mogę zrobić co chcę i nikt mi nie hałasuje.
#2016-07-19 13:43:09 

JanKol

Użytkownik

Ja sie z kolegą nie bede wdawał w przepychanki ale gdzie w nowym budownictwie masz narzekających na hałasy? Obecna technika budowania pozwala na maksymalne wyciszenie mieszkań, ja np do dziś nie wiem czy ktoś ze mną przez ścianę graniczy. Opisz mi prosze bardziej jaką to wolność zyskałeś za miastem a ja ci powiem ile mam możliwości wyboru w mieście.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015