#2016-07-18 07:57:40 

Ważka

Użytkownik

Cześć. Postanowiłam pewien wyjątkowy dzień z moim Ukochanym trochę poświętować.. chcę sprawić, by poczuł się wyjątkowo tego dnia i jeszcze na noc chcę ubrać jakiś szałowy i uwodzicielski zestaw.. może seksowna bieliznę albo jakąś sukienkę itp. Ale nie wiem Gdzie takie coś kupić.. pomyślałam, że napiszę tutaj i może ktoś mi tutaj doradzi? Macie doświadczenie z takim ubiorem?
#2016-07-18 09:25:01 

Tajka

Użytkownik

Ja zamawiałam niedawno niedrogie pasy do pończoch lolitta i myślę, że na tym sklepie znajdziesz wszystko z tego typu ubrań.. możesz spokojnie sobie coś wybrać i przebrać się dla swojego mężczyzny. Na pewno doceni, bo mój za tym szaleje.
#2016-07-18 12:22:46 

controlerka

Użytkownik

Ja zamówiłam bieliznę lingerie producer i też sobie mocno chwalę ten wybór ;) Na tej stronie jest super bogaty wybór i często razem z mężem coś wybieramy wspólnie.. ja sama polubiłam takie ubrania i lubię chodzić w takiej bieliźnie, już nie tylko dla niego ;)
#2016-07-18 12:31:07 

ZdenekM

Użytkownik

Ja zamawiam stąd: lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=177 na tej stronie znajdziesz seksowne sukienki, bieliznę i inne przebrania, które naprawdę mocno działają na nas facetów. Zamów sobie coś..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015