#2016-07-13 07:31:56 

holista

Użytkownik

Hejka wszystkim. Przede mną dość poważny remont mieszkania. Odłożyłem na tyle, by w końcu poprawić wygląd swojego gniazdka. Chciałbym teraz poznać wasze opinie na temat poszczególnych ekip budowlanych, jeszcze nie wybrałem, z którą będę współpracował. Czy macie kogoś poleconego, kto jest naprawdę dobry? Dajcie namiar jakby co.
#2016-07-13 08:37:03 

Ważka

Użytkownik

Witaj kolego. Co prawda pewnie pomyślisz, że co kobieta może mieć do tego gdzie i jak się prace wykonuje. Otóż niedawno też przeprowadzaliśmy w domu drobny remont Poznań w tym mieście znaleźliśmy fachowców. Dla nas okazali się bardzo dobrzy. Wykonali malowanie i gipsowanie bardzo szybko. Pamiętam jak mąż gipsował kiedyś pokój cały tydzień wdychałam pył, a on jak albinos wychodził wieczorem z pokoju. Oni uporali się z tym szybko i nawet nie było dużego bałaganu.
#2016-07-13 10:32:44 

ZdenekM

Użytkownik

Siemka. Ja również remontowałem. Wyremontowałem dwa pokoje. Wynająłem firmę, wykonała mi prace malarskie we wnętrzach, sprawdziła się znakomicie. Doskonale dopasowali kolor – kupiłem białą farbę i pigment i wymieszali ją fantastycznie. Ja chyba bym lepiej tego nie zrobił. Dlaczego wynająłem firmę? Bo ciężko było mi się urwać z pracy. Nie dostałem wolnego a chciałem przygotować się na powrót mojej dziewczyny z UK.
#2016-07-13 11:58:03 

hipster

Użytkownik

Cześć wam wszystkim. Ja to się też właśnie zastanawiam nad wynajęciem ekipy. U mnie przyda się profesjonalne malowanie ścian Poznań cennik mnie najbardziej interesuje, bo mam trochę oszczędności, a nie chciałbym przepłacać. Domyślam się, że na pewno sa jakieś dobre firmy, które za w sumie niewielka kwotę wykonają dobrą pracę.
#2016-07-13 14:11:17 

JanKol

Użytkownik

Na waszym miejscu wziąłbym pod uwagę profesjonalną firmę. Tutaj macie namiar janer-bud.pl. Moim zdaniem nie ma bardziej zmobilizowanych ludzi do pracy niż oni.
#2016-07-13 15:10:41 

holista

Użytkownik

Więc chyba będę musiał zajrzeć na stronkę i sprawdzić ich oferty. Dzięki za podpowiedzi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015