#2016-07-13 05:49:42 

Tajka

Użytkownik

Wiem, że trzeba co pewien czas archiwizowac dane, tak by ich bezpowrotnie nie stracić, zastanawiam się jednak kiedy trzeba to robić koniecznie, a raczej jak czesto trzeba to robić. Macie jakies własne doświadczenia w tym wzgledzie?
#2016-07-13 06:06:03 

WarKot

Użytkownik

Jeśli chodzi o dane prywatne to robisz to kiedy Ci jest wygodnie. Jeśli chodzi o backup danych w firmie to najlepiej robić to w zasadzie codziennie. Jak korzystasz ze specjalistycznego oprogramowania typu Azure to koszt wykonania kopii zapasowych nie jest wysoki, a sam proces może odbywac się automatycznie. Warunek to skorzystanie z usług firmy, która oferuje dostęp do tego typu narzędzi. Jak chcesz mogę Ci podać namiary do firmy IT z Warszawy, która oferuje dostęp do tego narzędzia, z możliwością zamieszczania kopi zapasowych w chmurze.
#2016-07-13 07:49:10 

Tajka

Użytkownik

Dzieki, ale na razie nie jest mi to potrzebne. A mam jeszcze dodatkowe pytanie. Co sądzicie o takim sprzecie jak Microsoft Surface 3 Sklep, w którym widziałam tego tableta zapewnia, że z powodzeniem moze on zastąpić klasycznego laptopa. Myślicie, że to prawda?
#2016-07-13 10:42:18 

ZdenekM

Użytkownik

Mówią prawdę. Ten tablet to potężna maszyna, jak podepniesz pod niego klawiaturę to tak jakbyś korzystała z laptopa. Zresztą teraz większość oprogramowania i tak dostępna jest wirtualnie, także do firmy nie trzeba nawet kupować komputerów, wystarczą same tablety, a niekiedy nawet lepszej jakości smartfony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015