#2016-07-12 00:52:49 

Eldorado

Użytkownik

Czy ktoś z was zajmował się sprowadzaniem butów z zagranicy? Jeśli tak to prosze o opinie i przybliżoną zyskowność takiego przedsięwzięcia, bo mam zamiar rozkręcić biznes i szukam najtańszych dostawców pzdr
#2016-07-12 03:32:47 

Ypsilonka

Użytkownik

Import opłacał się z 15 lat temu i w grę wchodziły takie kraje jak Wietnam, Bangladesz, byłam tam raz żeby dopilnować formalności i uwierz mi że nie chciałbyś tam pojechać. Dziś ceny towarów w hurtowniach są tak niskie że nie opłaca się w to wszystko bawić i podejmować ryzyko. Poszukaj sobie dobrze zaopatrzonych niedrogich internetowych hurtowni butów w Polsce a sam zobaczysz jaką marżę możesz na takich towarach wyciągnać.
#2016-07-12 06:26:26 

ZdenekM

Użytkownik

Cześć. Jeśli szukasz dobrych i niedrogich butów to polecam wyjazd do Wólki Kosowskiej. Tam mają bardzo dobrą hurtownie, szeroki asortyment, damski, męski, dziecięcy, wszystko czego chcesz. Tu znajdziesz dokładniejsze namiary - beyors.eu/o-firmie,17. Osobiście cenię sobie ze prowadzą sprzedaż przez internet i nigdzie nie trzeba jeździć – zamawiasz, płacisz i po kilku dniach dostajesz towar. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia :)
#2016-07-12 08:02:57 

Ypsilonka

Użytkownik

Również mam bardzo dobre zdanie o tej hurtowni. Zamawiałam u nich kilka dostaw i byłam bardzo zadowolona bo wszystko rozeszło się w miesiąc, co było rekordem mojego sklepiku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015