#2016-07-12 04:07:12 

shebuya

Użytkownik

Witajcie. W trekkingu zakochałam się w ubiegłym roku. Wciągnęło mnie to, pochłonęło doszczętnie. Nie mogę się doczekać urlopu, by nie wyruszyć w teren. Wspominam swoją pierwszą wyprawę nienajlepiej, ale za to kolejne były bardzo atrakcyjne. Zastanawiam się jakie są wasze wspomnienia z wypraw, opowiedzcie coś ciekawego, być może coś doradzicie. Pozdrawiam Was.
#2016-07-12 05:00:13 

Gargamel

Użytkownik

Witaj. Wspomnienia..hmm dla mnie są ok. U nas wyprawy odbywały się w góry, gdzie zażywaliśmy snowboardu czystej postaci. Pierwsze próby były raczej śmieszne, bo nikt nie był przygotowany. Dziś z doświadczeniem kilkuletnim mogę powiedzieć, że taki sport wciąga. Pamiętam jeszcze, że problem był, kiedy wybieraliśmy kaski snowboardowe Poznań musieliśmy odwiedzić, żeby je kupić, bo w pobliżu mojej miejscowości nie było sklepów typowo sportowych.
#2016-07-12 07:13:40 

Tajka

Użytkownik

Witam. U nas trekking to głównie przejażdżki rowerowe. My wzieliśmy pod uwagę to, aby sprzęt był najlepszej jakości. Wybór padł na rowery Kettler Poznań również jak poprzednik odwiedziliśmy, ze względu na sklep sportowy, który polecali nam znajomi. U nas wyprawy były raczej normalne, bez nieprzyjemności. Raz spadłam, się trochę potłukłam, ale później byłam już uważniejsza. Generalnie rower i kontakt z przyrodą, tą dziką przyrodą jest jednym z najlepszych połączeń. Dla mnie nie ma lepszych sposobów na odreagowanie stresującego tygodnia w pracy.
#2016-07-12 07:52:33 

holista

Użytkownik

Witam. U mnie trekking to głównie piesze wycieczki. Roweru nie posiadam jako takiego (ten, co mam nie nadaje się na tak wymagające wyprawy). Fajne akcesoria do trekkingu chodzi mi głównie o obuwie i ubrania kupiłem z tego sklepu supersportowy.pl. Teraz zastanawiam się nad tym by wybrać rower. Już nawet troszke uzbierałem na ten cel, to tylko kwestia czasu, aż ja wyruszę. Wtedy podzielę się odczuciami ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015