#2016-07-06 04:39:31 

WarKot

Użytkownik

Wpadłem dzisiaj na pomysł, że skoro dziadek ma gospodarstwo i wiedzę to ja kupię zwierzę i zrobimy dużą ilość mięsa. Pamiętam jak kiedyś kupowało się zwierzęta i robiło z nich mięso, nie tylko smacznie ale różnica cenowa i jakościowa jest nieporównywalna. Ktoś może mi powiedzieć jak wyglądają teraz ceny i gdzie kupić takie mięso?
#2016-07-06 07:11:53 

holista

Użytkownik

Zależy co cię interesuje. Jeżeli interesujesz się cenami trzody to zaraz wyślę ci naszą ofertę. Jest dużo chętnych na kupno zwierząt, jeśli dalej interesuje cię ten temat to zapraszam do kontaktu. Oferujemy nawet dostawę.
#2016-07-06 09:12:53 

shebuya

Użytkownik

Nie jestem za bardzo w temacie, ale w zakładkach mam ciągle dodaną stronę internetową firmy agrotranshandel.pl/warchlaki/. Może wejdź i tam sprawdź bo z tego co pamiętam to jest to firma specjalizująca się w sprzedaży i kupnie bydła.
#2016-07-06 10:15:55 

Tajka

Użytkownik

Firma godna uwagi. Na moje gospodarstwo zawsze kupuję od nich zwierzęta. Co prawda nie mam ich dużo ale jak już mam kupować to wolę mieć pewność, że są ze sprawdzonego źródła. Tutaj wiem ze wszystko mam przebadane i zdrowe. No i koszta zakupu trzody sa bardzo rozsądne jak na mój gust.
#2016-07-06 11:04:10 

WarKot

Użytkownik

Temat do zamknięcia. Znalazłem fajną stronę w internecie gdzie są aktualne ceny oraz wszystkie informacje dotyczące tej sprawy. Dzięki za pomoc i chęci, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015