#2016-07-04 08:00:14 

Ypsilonka

Użytkownik

Jaki jest najszybszy i najbardziej bezpieczny sposób odmłodzenia twarzy? Spodziewam się że bez chirurga się nie obejdzie bo kremy, botoksyitd raczej nie są dla mnie. Wolę zrobić coś raz a dobrze i mieć gwarancję że efekt będzie taki jak należy.
#2016-07-04 10:58:44 

Batman33

Użytkownik

Co prawda dopiero zaczynam studia medyczne ale słyszałem że najlepsze są zabiegi plastyczne na powieki. Odpowiednie podniesienie albo opuszczenie sprawia że wyglądamy młodziej, bo jakby nie było to człowiek najczęsciej innemu patrzy w oczy i to po nich go ocenia. Pozdrawiam.
#2016-07-04 11:48:59 

controlerka

Użytkownik

Zgadza się, kolega ma rację. Byłam na takim zabiegu, a do tego zrobiłam sobie operację plastyczną na brzuch w Szczecinie bo zestawy ćwiczeń i diety nie pomagały pozbyć się tego co niechciane i odpowiednio wymodelować sylwetki. Moja koleżanka natomiast skorzystała z niskiej ceny liposukcji i również jest mega zadowolona. Obie polecamy każdemu takie zabiegi bo nikt z nas nie jest idealny a warto nad sobą pracować jeśli mamy takie możliwości.
#2016-07-04 12:55:00 

fikuśna

Użytkownik

Mam takie samo zdanie na ten temat. Miałam np bardzo wstydliwy problem z kobiecymi częsciami ciała. Dokuczał mi on już od wczesnych lat dziecięcych, dlatego operacja plastyczna warg sromowych była czymś na co zdecydowałam się z automatu jak tylko dowiedziałam się że mogę to zrobić.
#2016-07-04 13:21:46 

controlerka

Użytkownik

Brawo dla ciebie że nie wstydzisz się o tym mówić. Wiele kobiet ma problem i go zwyczajnie ukrywa co odbija się negatywnie na psychice.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015