#2016-07-04 01:08:47 

Ważka

Użytkownik

Co myślicie o tym połączeniu? Chcemy zebrać dawne roczniki naszych klas licealnych – ludzie są chętni i wiem, że frekwencja na pewno dopisze. Ale gdzie się spotkać? Jak się bawić? Co podać do jedzenia i przede wszystkim, co zrobić, żeby było fajnie? Przeszukałam Internet i wiem, że istnieją różne firmy eventowe, nie jestem tylko pewna czy one organizują też takie spotkania, a nie tylko bale firmowe albo coś takiego. Nie chciałabym się wygłupić. Bo to nie powinno być takie trudne, ot, zapraszasz ludzi i ich zabawiasz, ale jednak po tylu latach… fajnie byłoby mieć jakąś pomoc. Jestem jedną z osób, które w ogóle wpadły na ten pomysł i czuję dużą odpowiedzialność.
#2016-07-04 02:39:43 

fikuśna

Użytkownik

Zjazd absolwentów? Super, ja nigdy czegoś takiego nie miałam, kojarzę tylko z filmów… ale wierzę, spora odpowiedzialność. Mimo wszystko swietne są te imprezy integracyjne Wielkopolska jest moim regionem i wiem, że działają tutaj firmy eventowe, a ludzie często korzystają z ich usług. Nie tylko firmy. Koleżanka robiła kiedyś dzień dziecka dla swojej grupy przedszkolnej, przy okazji przeglądałyśmy oferty i powiem ci, że na pewno się nie wygłupisz, impreza to impreza, wszystko się liczy:);)
#2016-07-04 03:59:08 

Gargamel

Użytkownik

Pewnie, że się nie wygłupisz, od tego są agencje eventowe Poznań to kopalnia możliwości, na pewno lepiej wspomóc się firmą, ona zawsze ma większe doświadczenie i opracuje wszystko jak trzeba. Możesz też liczyć na profesjonalne budżetowanie imprezy, by od razu wiedzieć na czym stoisz, a nie martwić się, że wpadnie coś niespodziewanego
#2016-07-04 06:44:20 

Ważka

Użytkownik

Dzięki za komentarze.;) dzielimy się kosztami razem, każdy coś dorzuci, i rzeczywiscie niedobrze byłoby nie zmieścić się w budżecie, musialabym chyba dopłacać z wlasnej kieszeni, bo jak to tak potem jeszcze raz zbierac kasę…
#2016-07-04 07:19:09 

controlerka

Użytkownik

Genialny pomysł z tym zjazdem! Życze powodzenia, sama o takim marze. Jak ci się uda wszystko zarządzić i wybierzesz jakas firmę to koniecznie nam napisz relacje, przyda się;)
#2016-07-04 09:10:20 

Ważka

Użytkownik

Dzięki raz jeszcze!:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015