#2016-06-21 00:43:03 

Maszynista

Użytkownik

Witam kolegów. Szukam fajnych pojazdów pancernych do składania oraz dobrych farb modelarskich do nich. Wiecie, takich które realistycznie oddają kolory, wyglądają jak żywe, pasują do koszarów i tak dalej. :D wiecie co, urzadziłem sobie w domu takie koszary już, sztuczna trawka itd. teraz tylko wypełnić to modelami :D więc do dzieła
#2016-06-21 01:33:02 

zinFan

Użytkownik

Hehe ty jesteś niezły zajawkowicz :D ciekawe jakie duże te twoje koszary. moge ci na priv polecić sklep w którym znajdziesz dobre farby, jeśłi oczywiście interesują cię oryginalne, rzadkie cyjanoakrylowe. bo takimi prawdziwy modelarz powinien wyklejać
#2016-06-21 04:25:45 

JanKol

Użytkownik

no to będziesz zadowolony z tego co tu znajdiesz: agtom.eu/1081_academy. tutaj masz generalnie najlepsze wojskowe pojazdy oraz lotnictwo. wszystko w super odwzorowanych barwach, typowa wojskowa zieleń. są też inne no ale ta linia to głównie militaria wiec powodzenia w wybieraniu!
#2016-06-21 06:45:20 

WarKot

Użytkownik

łaaaął super mnie też sie to podoba. militaria zawsze mnie pociagaly a modelarstwo to jest fajny sposób zeby to kultywować w domu
#2016-06-21 08:25:09 

Eldorado

Użytkownik

Zgodzę się żę modelarstwo to jedno z najlepszych możliwych hobby. ja teraz kleję swój samochodik Mig Jimenez i jestem mega zadowolony z życia. zostały mi tylko drzwiczki do doklejenia no i potem malowanie. pozdrawiam! ciekawe co będzie następne, ach ten dreszczyk w życiu starego modelarza...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015