#2016-06-10 03:50:36 

Batman33

Użytkownik

Witam. W dzisiejszych czasach znaleźć dobrą firmę transportową to jest jakiś cud.. nie mogę nigdzie znaleźć firmy, która by mogła zająć się transportem w mojej firmie. Znacie mogę jakiś aktualny katalog firm transportowych? Jakaś stronka, czy coś? Będę mocno zobowiązany jak mi ktoś podpowie, gdzie taki szukać, bo póki co to nic z mojego czasu poświęconego na poszukiwaniu firmy transportowej.
#2016-06-10 06:33:48 

Gargamel

Użytkownik

Ojj skąd ja to znam.. też mieliśmy w firmie problem z zaopatrzeniem. Zatrudniliśmy firmę, która niby miała świetnie opinie i wyszło, że tak naprawdę są prawdziwymi amatorami. Szkoda bardzo, ale to fakt, w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć dobrych fachowców. Też chętnie rzucę okiem na link, gdzie będzie bogata baza firm z Polski, może się przekonam do jakieś innej firmy.
#2016-06-10 07:51:24 

JanKol

Użytkownik

Ja polecam stronkę baza-firm-polskich.pl tam można z łatwością znaleźć informacje na temat naprawdę wielu firm z Polki ;)
#2016-06-10 08:53:15 

Batman33

Użytkownik

No proszę.. doczekałem się, a już myślałem, że ten temat umrze śmiercią naturalną. Dzięki wielkie za pomoc, fajny ten katalog, ładnie wszystko rozpisali.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015