#2016-06-06 01:00:16 

holista

Użytkownik

Zastanawiam się co sądzicie o połączeniu jeansów i sportowej marynarki. Teoretycznie takie połączenie wydaje się całkiem w porządku, tylko czy pod marynarkę trzeba ubrać koszulę, czy wystarczy jakiś fajny podkoszulek? Jakie są wasze ulubione połączenia z jeansami.
#2016-06-06 02:30:40 

Ypsilonka

Użytkownik

Jesli chodzi o spodnie męskie to wybór jest na tyle duży, że nie warto poprzestawać na jeansach. Wiem, że tego typu spodnie są przez facetow traktowane jako strój uniwersalny, ale połączenie jeansow z marynarką jakoś do mnie nie przemawia. Niby wszystko jest ok. ale ja po prostu nie przepadam za taką stylistyką. Jeśli już chcesz się ubierac na sportowo, bardziej na luzie to może jakies chinosy albo cos w tym stylu, Ogólnie spodnie z tkanin wydają się bardziej eleganckie i według mnie zdecydowanie wygodniejsze, dlatego troszke dziwi mnie to przywiązanie do jeansów.
#2016-06-06 04:52:34 

ZdenekM

Użytkownik

Ja lubię tego typu zestawienia. Z jednej strony czuję się swobodnie, z drugiej strony wiem, że strój taki strój jest postrzegany jako bardziej elegancki niż zwykłe jeansy i podkoszulek. A do marynarki i jeansów nie używam nigdy koszuli, bo to ogranicza moją wygodę.
#2016-06-06 07:06:37 

controlerka

Użytkownik

Takie połączenia są jak najbardziej w porządku i szkoda, że niewielu facetów z tego korzysta. Teraz jeans jest bardzo na topie, więc tego typu połączenia wydają się niezwykle atrakcyjne. Jak będziesz szukał jakieś alternatywy dla marynarki to może pomyśl o jeansowej katanie, chyba że twoim zdaniem to już zadumo jeansu jak na jedno wyjście;)
#2016-06-06 09:36:49 

Ważka

Użytkownik

Jeśli marynarka to obowiązkowo koszula, a spodnie to już według własnych upodobań. Jak lubisz jeansy to mogą to być jeansy, pamietaj tylko, że spodnie do marynarki nie powinny być zanadto obcisłe, bo to zwyczajnie bardzo kiepsko wyglada.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015