#2016-05-31 08:10:43 

WarKot

Użytkownik

Co częściej używacie do zakupów? Kosze na zakupy, czy raczej jeździcie wózkiem? Temat powstał w ramach tego, że robię małe badania, pod kątem tego co potencjalnie wykorzystać w sklepie, który być może otworzę, także proszę o realistyczne i prawdziwe komentarze ;)
#2016-05-31 10:45:39 

holista

Użytkownik

To chyba oczywiste, że to zależy od wielkości zakupów. Ja preferuję plastikowe kosze sklepowe, które są szybkie do zakupów. Jak jest mało miejsca w sklepie to oczywiste, ze wózki są zbędne, podobnie jak się ma mały asortyment. Dlatego wydaję mi się osobiście, że to wszystko jest sytuacyjne.
#2016-05-31 11:27:53 

Eldorado

Użytkownik

Dokładnie. Ale jak miałbym wybierać, to wolę używać wózka na kółkach do zakupów, ale to głównie dlatego, że robię zakupy sporadycznie i wolę zrobić jedne, a większe, niż ciągle się rozdrabniać. Ale jak już musze iść i kupić coś małego, to oczywiste, że z wózkiem nie pojadę :P
#2016-05-31 14:05:43 

fikuśna

Użytkownik

Ja na szczęście od noszenia zakupów mam męża :P i tu od razu uprzedzam, że go nie wykorzystuje ani nic, tylko po prostu sam nie pozwala mi nosić nic ciężkiego. Dużo bardziej sam woli się onosić zakupów, niż mnie męczyć :P a ja potrafię to docenić ;P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015