#2016-05-20 06:33:20 

Gargamel

Użytkownik

Witam. Jestem psychologiem. Chciałbym zwiększyć zakres mojej umiejętności. Szukałem informacji o kursach dla ludzi z moim wykształceniem. Nie mam pojęcia na co się zdecydować. Chętnie poczytałbym to co wy wybieraliście. Może ktoś znajdzie się w położeniu jakim teraz jestem ja. Pozdrowienia
#2016-05-20 08:49:54 

Tajka

Użytkownik

Dzień dobry. Dobrze, że ludzie chcą się doszkalać. Myślę, że świetnie przyda się w tym wypadku kurs pedagogiczny Konin w tym miejscu funkcjonuje fajna placówka oferująca zakres szerokich szkoleń tematycznych i nie tylko. Gdybym to ja miała się szkolić pewnie wybrałaym coś dla trudnej młodzieży. Od dłuższego czasu próbuję koleżance pomóc z jej synem, który jest w wieku dojrzewania i ma trudny charakter.
#2016-05-20 09:53:15 

JanKol

Użytkownik

Nie rozumiem zbytnio zapytania. W każdej szkole organizowane są chociażby kursy dla psychologów. Jakąś dziedzinę możesz dla siebie wyszukać bez problemu. Mnie zawsze fascynowały tematy związane z pracą z recydywistami. Podziwiam tych psychologów, którzy muszą pracować w takich warunkach. Tam to się dzieje dopiero. No ale nie o tym temat. Może spróbuj od pracy z dziećmi.
#2016-05-20 10:17:47 

fikuśna

Użytkownik

Cześć. Ja się zapisałam niedawno na kurs przygotowujący mnie do pracy z dziećmi z autyzmem. Jest bardzo zadowolona, bo kurs jest bardzo dobrze przygotowany. Dotyka najważniejszych kwestii choroby jak i pozwala dostrzec także inne aspekty życia ludzi z autyzmem. Myślę że znajdziesz fajne kursy w Strefie dobrych emocji pana Jacka Kielina. Ma fajnie przygotowane programy warsztatowe, które dotykają nei tylko ludzi niepełnosprawnych. Mnie akurat fascynuje ta tematyka, bo mam siostrę niepełnosprawną, dlatego nie miałam oporów by się na to nastawić. Powodzenia w poszukiwaniach ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015