#2016-05-19 08:49:33 

Batman33

Użytkownik

Cześć Wam. Szukam dobrego i naprawdę doświadczonego fotografa ślubnego. Jestem z Poznania i tutaj chce niedługo wziąć ślub. Możecie doradzić jakiegoś dobrego fotografa? Będę bardzo zobowiązany. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
#2016-05-19 09:21:04 

Gargamel

Użytkownik

Według mnie, warto od razu iść do naprawdę jednego z lepszych fotografów z tych okolic: anmedio.pl/ zobacz na tę profesjonalną stronkę internetową. Znajdziesz tam dokładne portfolio, opis działalności i cennik różnych usług z zakresu fotografii i tworzeniu filmów ślubnych. Moja znajoma korzystała z ich usług i cóż.. jest naprawdę zachwycona. Od siebie też polecam, bo poznałem pracowników i faktycznie bardzo rzetelni i widać, że znają się na tym.
#2016-05-19 10:21:11 

Maszynista

Użytkownik

Ja normalnie nie wiem co robić. Miałem ustalonego fotografa na ślub, który ma odbyć się już za miesiąc i ten zrezygnował.. niby, że ma poważne problemy prywatne itp.. to jest jakaś masakra, co mam teraz robić..
#2016-05-19 10:40:31 

controlerka

Użytkownik

Ja bym na Twoim miejscu zmusiła fotografa żeby wywiązał się z umowy, albo załatwił zastępstwo w swoje miejsce. To jest normalnie skandal, żeby kogoś tak wystawić. Masakra jakaś.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015