#2016-05-06 05:22:19 

Gargamel

Użytkownik

Cześć wszystkim. Temat nie jest zbyt przyjemny, dlatego od razu nie owijałem w bawełnę i w tytule posta napisałem, o co właściwie mi chodzi. No cóż, pracownik naszej firmy zmarł. Bardzo młody człowiek. Kurczę, człowieka teraz dotykają myśli, wątpliwości, pytania – a kiedy moja kolej? Trochę mnie załamała jego śmierć, choć w sumie nawet nie gadaliśmy ze sobą za wiele, tyle co w relacjach służbowych. Przydałoby się kupić jakiś wieniec. Dziwnie się przyznac, ale pierwszy raz idę na pogrzeb.
#2016-05-06 06:46:13 

NićAriadny

Użytkownik

Szczęściarz. Nienawidzę pogrzebów i chodząc na nie to tak, jakbym popełniała samobójstwo. Zawsze wtedy ryczę. Co do wieńca, to najlepiej wybierz się do pobliskiej kwiaciarni i zapytaj pani pracującej tam – na pewno doradzi. Albo zamów online.
#2016-05-06 07:19:51 

Gargamel

Użytkownik

Online? To się tak da? Słyszałem, że można wysłać kwiatki ukochanej przez kuriera, ale nie przypuszczałem że wieńców pogrzebowych również to dotyczy. I właśnie, jeśli chodzi o wieńce pogrzebowe Kraków jedynie wchodzi w grę, nawet jeśli mówimy o kwiaciarni online.
#2016-05-06 10:19:30 

Ypsilonka

Użytkownik

Jeśli kwiaty online Kraków w dodatku, to wszystkie puzzle do układanki pasują - Ja polecam kwiaciarnię motyli-raj.pl. Mają bukiety na każdą okazję. Moim zdaniem to najlepsza oferta typu: kurier kwiatowy Kraków. Zadanie masz ułatwione jakby nie patrzeć, bo w przypadku wieńca pogrzebowego nie liczy się, czy jest piękny czy majętny, duży czy skromny. Liczy się przecież pamięć, gest.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015